Advert

Ak Gençlik Aşure Dağıttı

AK Parti Havza Gençlik Kolları tarafında Muharrem ayı nedeniyle aşure dağıttı. Aşure dağıtımına katılan Havza Belediye Başkanı Murat İkiz ise Türk ve İslam topluluğunun birlik ve beraberliğinin daim olmasını diledi.

Ak Gençlik Aşure Dağıttı

Kevser Camii önünde  gerçekleştirilen aşure dağıtıma Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, Havza Ak Parti İlçe Başkanı Sebahattin Özdemir, Havza Belediye Meclis Üyeleri katıldılar.

Aşurenin paylaşma, dayanışma, birliktelik ile sevgiyi simgelediğini belirten AK Parti Havza Gençlik Kolları Başkanı Sedat Ayan aşurenin birlik ve beraberliğimizin bir temsili olduğunu belirterek, “Aşure paylaşmanın, dayanışmanın, birlikteliğin ve sevginin ifadesi, bolluk ve bereketin simgesidir.” Dedi.

Aşure dağıtımına katılan Havza Belediye Başkanı Murat İkiz ise Türk ve İslam topluluğunun birlik ve beraberliğinin daim olmasını dileyerek; “ Aşure etkinliği Müslümanlar arasında ortaklaşa yaşatılan güzel bir gelenektir. Ülkemizde özellikle bu günlerde her zaman birlik ve beraberliğe ihtiyacımız var. Dağıtılan aşureler birlik ve beraberliğin pekişmesi adına önemli olur inşallah” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AK Parti'den Bahçeli'nin o sözlerine cevap
AK Parti'den Bahçeli'nin o sözlerine cevap
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar: ''Belki de sonları olacak''
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar: ''Belki de sonları olacak''