Advert

AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel: FETÖ olayları nedeniyle yatırımlarda aksama oluyor

AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, "FETÖ ile mücadelede bizimde rahatsız olduğumuz konular var. Benim de bizzat şikayetçi olduğum isimler var ama onlarla ilgili de daha birşey yapılmadı. FETÖ olayları nedeniyle yatırımlarda aksamalar meydana geliyor" dedi.

AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel: FETÖ olayları nedeniyle yatırımlarda aksama oluyor
Advert

AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, Samsun'da bulunan yerel ve ulusal yayın yapan basın kuruluşlarının temsilcileriyle İlkadım İlçesi'nde bulunan bir otelde biraraya geldi. Ülke gündemi ve FETÖ/PDY ile ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Göksel, FETÖ/PDY ile mücadelede rahatsız oldukları durumlar olduğunu belirterek, "FETÖ/PDY ile mücadelede bizimde rahatsız olduğumuz konular var. Benim de bizzat şikayetçi olduğum isimler var ama onlarla ilgili de daha birşey yapılmadı. Çünkü kişi yada kişiler alınırken delil lazım. Genel merkezin misyonu neyse Samsun'da bunu devam ettiriyoruz. Halkın istediği doğrultusunda çalışarak tüm imkanları seferber edip, mevcut durumun daha da iyileştirilmesi için çalışıyoruz. FETÖ olayları nedeniyle yatırımlarda aksamalar meydana geliyor. Başbakanımızın her zaman söylediği gibi laf lafın üstüne değil taş taşın üstüne koymak için çalışılıyoruz. Yatırımların önünü açmak istiyoruz. Bir çok yatırımı hükümetimiz, yerel yönetimlerin yatırımları artarak devam ediyor. Devam da edecek" dedi.

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan'ın 25 Kasım Cuma günü Samsun'a geleceğini de söyleyen Göksel, "Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanımız Ahmet Arslan, Çarşamba Havalimanı pistinde yaşanan çökmeler nedeniyle 25 Kasım Cuma günü Samsun'a gelecek. Pistte meydan gelen ve 19 santimetreye varan çökmeler nedeniyle havalimanı'nda incelemelerde bulunacak. Kendiside konuyla ilgili açıklamalarda bulunacaktır. Ayrıca bakanımız Samsun Valiliğimizi de ziyaret ederek kurum yetkilileriyle toplantı yapacak" diye konuştu.

ak parti samsun başkan muharrem göksel fetö pdy FETÖ/PDY
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Şu anda Kandil'e biniyoruz
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Şu anda Kandil'e biniyoruz
Tekkeköy 24 Haziran’a Hazır
Tekkeköy 24 Haziran’a Hazır