Ak Parti Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan: Zifiri karanlık bir gece yaşadık

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Canik Belediyesi Kültür Merkezi'nde düzenlenen 'Türkiye Yolunda' konulu konferansta konuştu. Karaaslan; Ülkemiz için yaşanabilecek tehlikeleri hissettiğimiz anda tek vucut oluruz. Bu darbeyi planlayanların hesap edemedikleri şey de bu oldu

Ak Parti Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan: Zifiri karanlık bir gece yaşadık

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Canik Belediyesi Kültür Merkezi'nde düzenlenen "Türkiye Yolunda" konulu konferansta konuştu. Karaaslan; 'Ülkemiz için yaşanabilecek tehlikeleri hissettiğimiz anda tek vucut oluruz. Bu darbeyi planlayanların hesap edemedikleri şey de bu oldu.' dedi.

ŞİMDİ SORUMLULUĞUMUZ DAHA FAZLA

15 Temmuz gecesi verilen onurlu ve şanlı mücadelenin Türkiye'nin geleceği açısından dönüm noktası olduğunu ifade eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan,'40 yıllık bir plan halkımızın iradesi ve güçlü duruşuyla bir gece de yerke bir edildi. En temel insan hakkı olan yaşama hakkını almak isteyen bu hain örgüt, bizim o gece milletimizin canını aldı. 241 şehidimiz, 2 binden fazla gazimiz var. Bu ülkenin geleceği için canlarını feda eden şehitlerimiz bundan sonra bizim omuzlarımızdaki sorumluluğumuzu çok daha faza arttırdı.' dedi.

ZİFİRİ KARANLIK BİR GECE YAŞADIK

Karaaslan yaptığı konuşmada sözlerine şöyle devam etti;'Hainler 15 Temmuz gecesinde 40 yıllık bir planın son sahnesini hayata geçirmeye çalıştılar, her şeyi düşündüler. Ama bir tek şeyi hesap edemediler. Birlik ve beraberliğimizi, tek yürek oluşumuzu hesap edemediler. O gece birçok şeye sahip çıktık. Ama en çok da birbirimize sahip çıktık. Tanımasak da bilmesek de bazen sevmesek de o gece birbirimize sahip çıktık, tek yürek olduk. Biz ülkemiz için bir tehlike hissettiğimiz anda sen-ben o olmayız, tek oluruz ve tek olduk. Çok zifiri karanlık bir gece yaşadık. Rabbim bize böyle bir gece daha yaşatmasın."

GELECEĞE ÇOK DAHA FARKLI BAKIYORUZ

Türkiye'nin bir yol ayrımında olduğunu dile getiren Karaaslan sözlerini şöyle tamamladı:'Gelecekte çok daha farklı bir nokta olacağız. Artık çok hayırlı bir yola giden süreci başlattığımıza inanıyorum. Hiçbir şey bizim 15 Temmuz gecesi yaşamış olduğumuz tecrübenin üstünde farklı bir anlam ifade edemez . Hiçbir mağduriyet bizim 15 Temmuz gecesi 241 canımızın mağduriyetinden daha fazlasını ifade edemez. Tarihimize baktığımızda Çanakkale'de, Sakarya'da, Kurtuluş Savaşı'nda yaşanan destanları hepimiz okuduk, biliyoruz. Ama 2016'da şunu gördük. Meğer o kahramanlar bu yılda da yaşıyormuş. Mesele vatan olduğunda canını feda eden kahramanlarmış. Bu tecrübeyi yakinen yaşamış bir millet olarak geleceğe çok daha farklı bakıyoruz."

ak parti samsun milletvekili çiğdem karaaslan samsun canik osman genç canik belediyesi kültür merkezi türkiye yolunda
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erdoğan: Hedefi, vizyonu olmayanlara hiçbir şey emanet edilmez
Erdoğan: Hedefi, vizyonu olmayanlara hiçbir şey emanet edilmez
Yeniden yapılandırmada 31 Temmuz son gün
Yeniden yapılandırmada 31 Temmuz son gün