Reklamı Geç
Advert
Advert

Advert

AK Parti'ye güven artıyor

Tekkeköy'de vatandaşlarla buluşan AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Elif Coşkun Bilgin, 24 Haziran'a doğru yaklaşırken AK Parti'ye olan güvenin ve inancın artarak devam ettiğini söyledi.

AK Parti'ye güven artıyor
Advert

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Elif Coşkun Bilgin, seçim çalışmalarını Tekkeköy ilçesinde esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek sürdürdü. Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar ile AK Parti İlçe Başkanı Hayri Ağırlar'ın da eşlik ettiği ilçe gezisine Şeyh Yusuf Zeynettin Caddesi'nde esnaf ziyareti ile başlayan Bilgin, ilçe esnafının hal hatırını sordu ve onlarla sohbet etti. Yaylageriş Mahallesi'nde de vatandaşlarla biraraya gelen ve 24 Haziran seçimlerinin önemini anlatan Bilgin, iftarını da bu mahallede vatandaşlarla birlikte yaptı. Bilgin'in Tekkeköy'deki son durağı ise Sevgi Tekkesi oldu.

YAPARSA AK PARTİ YAPAR

Vatandaşlarla yaptığı sohbetlerde 24 Haziran'ın, Türkiye'nin istikrarı ve geleceği açısından önemli olduğunu ifade eden Milletvekili Adayı Bilgin, son 16 yılda AK Parti hükümetleri tarafından yapılan hizmetleri anlatarak, güçlü Türkiye'nin önündeki engellerin kaldırılması adına vatandaşlardan AK Parti’ye destek istedi. Bilgin, "Güçlü Türkiye ve Güçlü Meclis için 24 Haziran seçimleri bir dönüm noktasıdır. Halkımız da bunun bilincinde. Gittiğim her yerde vatandaşımız 'yaparsa yine AK Parti yapar' diyor. 24 Haziran’a doğru ilerlerken AK Parti'ye olan güven ve inanç artarak devam ediyor" dedi.

TÜRKİYE'NİN ÖNÜ AÇILACAK

Esnafın ülke için önemine de değinen Bilgin, "Esnafımız ahilik kültürünü yaşatmaya devam eden, şehrine ve geleneklerine sahip çıkan büyük bir dünyadır. Ayrıca ekonomimizin yapı taşlarından birisidir. AK Parti her kesime olduğu gibi esnafımıza yönelik de kredi faizlerinin düşürülmesi, faizlerin indirilmesi gibi katkı sağlayıcı çalışmalar yapmıştır. AK Parti, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da esnafımızın yanında olmaya devam edecektir. Ekonomik istikrarın devamı açısından AK Parti’nin iktidarda kalması önemli. Bu seçimde inşallah Türkiye'nin önü açılmış olacaktır. Cumhurbaşkanımız Recep Erdoğan önderliğinde Türkiye 2023 hedeflerine ulaşarak, Dünya'da ilk ona girecektir" diye konuştu.

Advert

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak tarih verdi: Ekim ve Kasım ayında...
Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak tarih verdi: Ekim ve Kasım ayında...
FETÖ şüphelisi tarihçi Talha Uğurluel tutuklandı
FETÖ şüphelisi tarihçi Talha Uğurluel tutuklandı