Advert

AKCAGÖZ, KILIÇ'I ELEŞTİRDİ TEPKİ SAMSUNLULARDAN GELDİ

CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz'ün, Gençlik ve Spor Eski Bakanı Akif Çağatay Kılıç ile ilgili sözlerine Samsunlular tepki gösterdiler. Akcagöz'e sağduyu çağrısı yapan Samsunlular; 'Samsun'da tarih yazan bir bakanı eleştirirken, önce 'Sen bu şehre ne yaptın' diye sorarlar.' açıklamasında bulundular.

AKCAGÖZ, KILIÇ'I ELEŞTİRDİ TEPKİ SAMSUNLULARDAN GELDİ

O BAKAN SAMSUN'UN GURURU
Gençlik ve Spor Bakanlığı döneminde Samsun'a tarihi sevinçler yaşatan AK Parti Samsun Milletvekili Çağatay Kılıç'a yakışmayan sözlerle yüklenen CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz'e Samsunlular tepki gösterdi. Dünyanın en büyük 3. spor organizasyonunu Samsun'a getiren ve geçtiğimiz sene Samsunspor'un ligde kalması için taşın altına elini koymaktan çekinmeyen Kılıç'a yapılan yakıştırmaların doğru olmadığını belirten Samsunlular;'Önce adama sorarlar 'Sen bu şehir için ne yaptın' diye. Elbetteki siyasetçiler eleştirilirler ama Samsun'da en son eleştirilmesi gereken bir isim varsa o da Çağatay Kılıç'tır' dediler.

KILIÇ AİLESİNİN YÜZAKIDIR
CHP yöneticilerinin Çağatay Kılıç'la ilgili yapılan her eleştiride CHP'li efsane vekil rahmetli İlyas Kılıç'ın sürekli olarak gündeme getirilmesinin doğru olmadığı görüşünde birleşen Samsunlular; 'Çağatay Bey, söylenildiği gibi bırakın dedesinin kemiklerini sızlatmayı, dedesinin ve Kılıç ailesinin gururu olmuştur. Çok genç yaşta başarılı işlere imza atmıştır. Samsun onun döneminde spor kenti olup, dev yatırımlar ilimize kazandırılmıştır. Yiğidi öldürün ama hakkını teslim edin. CHP İl başkanı da genç bir siyasetçi, Kılıç ile ilgili sözlerine asla katılmıyoruz.' diye konuştular.

BAŞKAN AKÇAGÖZ NE DEMİŞTİ?
Akcagöz, eski Spor Bakanı Samsun Milletvekili Akif Çağatay Kılıç'a sert sözlerle yüklenerek şöyle konuştu: "Peki Samsun’un AKP’li vekilleri ne yapıyor? Samsun’un bir milletvekili var çenebaz. Spor Bakanıydı, Samsunspor’un başına gelmeyen kalmadı. Ne yapıyor biliyor musunuz? Gazeteyi açıyor, Tayyip Erdoğan Cumhuriyet Halk Partisi’ne hangi hakaretleri ettiyse, aynılarını ediyor. Dedim ya çenebaz. Sâfi laf. Başka bir şey yok. Milletvekili olmadan önce Samsun için bir saatlik mesaisi olmayan adamları seçmeyin kardeşim. Seçerseniz işte böyle oluyor. Tam daha ağır şeyler söyleyeceğim, İlyas amca aklıma geliyor. Biliyorsunuz kendisi rahmetli İlyas Kılıç’ın torunu. Bize laf atarken bilmiyor ki, dedesinin kemiklerini de sızlatıyor."

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Borçlarını tahsil edemeyen pırlanta toptancısı intihar etti
Borçlarını tahsil edemeyen pırlanta toptancısı intihar etti
Trump: Bedeli ağır olur
Trump: Bedeli ağır olur