Advert

ATAKÖY'E, SELİM KABADAYI MUHTAR ADAYI OLDU

Samsun İlkadım ilçesi Ataköy Mahallesi’nde yaşayan sevilen isim Selim Kabadayı Mart ayında yapılacak olan yerel seçimlerde mahallesinden muhtar adayı olduğunu açıkladı.

ATAKÖY'E, SELİM KABADAYI MUHTAR ADAYI OLDU

HİZMET İÇİN ADAYIM

2019 Mart ayında yapılacak olan yerel seçimler öncesi belediye başkanlıkları kadar muhtarlık seçimleri de büyük önem taşıyor. Gençliğe değer veren ve mahallesinde sevilen biri olan Selim Kabadayı Ataköy Mahallesi'nden aday olduğunu açıklayarak mahalle halkından destek beklediğini ifade etti.

YILLARIM BURADA GEÇTİ
Çocukluk ve gençlik yıllarından bu yana aynı mahallede ikamet ettiğini belirten Kabadayı; 'Hayatta herkesin bir hayali var. Eğer işin içinde halka hizmet etmek varsa bizler her zaman halkımızla birlikte olduk. Bizim hayalimizde kendi inandığımız değerler ölçünde halkımıza hizmet etmektir. Bu yüzden adayım.' dedi.

MÜHRÜNÜZ NAMUSUM OLACAK
Muhtarlık hizmetlerinin yeni dönemde büyük önem kazandığını, seçildiği takdirde sadece mühür basan değil, halkın mührünü namusu gibi taşıyan bir anlayışla hareket edeceğini sözlerine ekleyen Kabadayı; 'Şahsıma bu görev tevdi edilirse mahallemizin gelişmesi, büyümesi ve hizmet alması için gece gündüz çalışacağım.' diye konuştu. 

KABADAYI'NIN ÖZ GEÇMİŞİ:

1974 doğumlu olan Selim Kabadayı Samsun Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı bünyesinde çalışıyor. Türkiye Güreş Federasyonu yönetim kurulu üyesi ve Samsunspor Lisesi ikinci başkanı ve Ataköy Mahallesi İlyas Kılıç İlköğretim Okulu spor kulübü üyesi olan Kabadayı evli ve 2 erkek çocuk babası.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erdoğan: Kriz, miriz filan sakın ha bunlara aldırmayın bunların hepsi manipülasyondur
Erdoğan: Kriz, miriz filan sakın ha bunlara aldırmayın bunların hepsi manipülasyondur
Bakan Akar açıkladı: 366 terörist etkisiz hale getirildi
Bakan Akar açıkladı: 366 terörist etkisiz hale getirildi