Atakum Etüt Eğitim Merkezi açılışa hazır

Atakum Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Gençlik Etüt Eğitim Merkezinin açılışa hazırlandığını ifade eden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Gençlerimize verdiğimiz önemden hareketle, eğitime yatırım yapıyoruz” dedi.

Atakum Etüt Eğitim Merkezi açılışa hazır

Mimarsinan Mahallesinde hayata geçirilen Atakum Belediyesi Gençlik Etüt Eğitim Merkezinin önümüzdeki günlerde kapılarını açacağını söyleyen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Gençlerimize yönelik sportif, sosyal, kültürel ve eğitim alanlarında birçok proje hayata geçiriyoruz. Etüt Merkezimizle de gençlerimizin eğitim hayatına katkı sağlayacağız” ifadelerini kullandı.

Atakum Belediyesi Gençlik Etüt Eğitim Merkezinin, açılışa hazırlandığını ifade eden Başkan Taşçı, “Geleceğimizin teminatı olarak gördüğümüz gençlerimizin her alanda gelişimi için önemli yatırımlar gerçekleştiriyoruz. Bir yandan sosyal, kültürel ve sportif alanlarda gelişimleri için projeler hayata geçirirken, bir yandan da eğitim ve öğretimlerini çeşitli kurslar ve etkinliklerle destekliyoruz. Bu anlamda, gençlerimizin eğitimine destek vermek amacıyla hayata geçirdiğimiz Gençlik Etüt Eğitim Merkezi projemizi tamamladık. Mimarsinan Mahallemizde hizmet vermeye başlayan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Atakum Ek Hizmet Binasının yanında yer alan Etüt Eğitim Merkezimiz, önümüzdeki günlerde kapılarını Atakumlu gençlerimize açacak” diye konuştu.

Özellikle gençlere yönelik spor ve eğitim alanında ardı ardına projeler ürettiklerini ve bu projeleri son sürat tamamladıklarını belirten Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, "Atakum Belediyesi olarak, sadece gençlerimize yönelik hizmet veren ‘Gençlik Masası’ birimini kurduk. Bu birim bölgemizde bir tek Atakum Belediyesinde var. Atakum Belediyesi Gençlik Masası aracılığıyla genç odaklı birçok proje hayata geçiriyoruz. Bu projeleri ise gençlerimizle konuşarak, tartışarak, onların istek ve önerilerini dikkate alarak, onlarla birlikte hazırlıyoruz. Atakumlu gençlerle her fırsatta bir araya geliyorum. Onlarla her buluşmamızda Atakum için yaşadıkları heyecanı hissediyorum. Gençlerimizi geleceğimizin teminatı olarak görüyor, onlara her alanda çok güveniyorum.” şeklinde konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
misafir     2018-01-18 İyi oldu açılsın çocuklarımız sahilde işyerlerinin müzik sesinden küyüphaneye gidiyo bizde kütüphane önünde nöbet tutuyoz bu soğukda geceleri mahkeme kararı var ama hala bar olan bahçelerimizde içip içip naralar atan şarkılar çalgılar çocuklarmız ders yapamıyoki hatta dava edip kazandıkda mahkemeyi seneler geçti yıkma biyana dahada işgale devam ettiler sahil esnafı
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tunceli ve Kars'ta PKK'ya darbe
Tunceli ve Kars'ta PKK'ya darbe
Bakan Albayrak: Artık dolar güvenilirliğini yitirmiştir
Bakan Albayrak: Artık dolar güvenilirliğini yitirmiştir