​Atakum, KEOS İle Hizmet Kalitesini Yükseltiyor

Netcad, kent işlemlerini hızlı ve kolay çözümlerle gerçekleştirerek profesyonel belediyecilik anlayışına ulaşmayı hedefleyen kurumların çözüm ortağı olmaya devam ediyor.

​Atakum, KEOS İle Hizmet Kalitesini Yükseltiyor

Netcad, kent işlemlerini hızlı ve kolay çözümlerle gerçekleştirerek profesyonel belediyecilik anlayışına ulaşmayı hedefleyen kurumların çözüm ortağı olmaya devam ediyor. Son olarak Atakum Belediyesi ile işbirliği yapan Netcad “Kent Bilgi Ekranları İle E-Devlet ve Kamu Hizmetlerine Halkın Erişilebilirliğinin ve Katılımcılığının Artırılması Projesi ” ile belediyenin Kent Otomasyon Sistemi (KEOS) projesi çalışmalarını tamamlandı.

1 Ocak 2016 tarihinde teslim edilen proje, Netcad İstanbul Bölge Müdürlüğü tarafından yürütüldü. Proje kapsamında vatandaş odaklı Kent Rehberi ve E-İmar uygulamaları hayata geçirilirken, kurum teknik birimleri masaüstü ve Belnet uygulamaları ile çalışmalarını KEOS yetenekleri ile uygulamaya başladı.

Belediye Başkanı İshak TAŞÇI tarafından da takip edilen proje Mart 2016 tarihinde kurum çalışanlarına Netcad Proje Yöneticisi Ali Özkaya tarafından tanıtıldı. Atakum Belediyesi Kent Bilgi Sistemi (KEOS) ile belediye hizmetlerinin daha hızlı ve ekonomik hale getirilmesi, gelirlerinin artırılması, vatandaş ile elektronik ortamda iletişim kurabilme imkânı ve mevcut sorunların hızlı, doğru ve düşük maliyetlerle çözümü amaçlanıyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Milli Piyango talihlisine büyük şok
Milli Piyango talihlisine büyük şok
Trabzon'da sel suları, dev kamyonu dereye böyle sürükledi
Trabzon'da sel suları, dev kamyonu dereye böyle sürükledi