Advert

Advert

Atakum’a doğal yaşam alanı

Atakum Belediyesi tarafından 17 hektarlık kent ormanı içerisinde yapımına devam edilen piknik alanı çalışmalarında sona yaklaştıklarını ifade eden Başkan Taşçı, “Doğanın dokusunu bozmadan, titizlik içerisinde çalışıyoruz” dedi.

Atakum’a doğal yaşam alanı

Atakum Belediyesi olarak vatandaşların aileleriyle birlikte güzel vakit geçirebilmeleri için çalışmalarına başladıkları piknik alanı, mescit ve kafeterya inşaatında sona yaklaştıklarını ifade eden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Vatandaşlarımızın doğayla baş başa vakit geçirebileceği, özel bir alanı daha Atakum’a kazandırıyoruz” dedi.

Çalışmaları, doğanın dokusunu bozmamak adına hassasiyetle sürdürdüklerini ifade eden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Atakum Belediyesi olarak, kurumumuza tahsisli 17 hektarlık kent ormanına, 40 piknik masası ekledik, ekstra 30 tane daha ekleyeceğiz. Kısa süre içerisinde tamamlanacak olan tamamı doğal ahşaptan kafeterya, mescit ve çocuk oyun gruplarıyla birlikte çok yakında vatandaşlarımıza hizmet vermeye başlayacak. Doğanın dokusunu bozmadan, titizlik içerisinde sürdürdüğümüz çalışmalarda sona yaklaşıyoruz. Bu alan içerisinde en ufak bir beton yapıya dahi yer vermiyoruz. İlçemize, doğa turizmi konusunda güç katacak bu çalışmamız, şimdiden hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
vatandaş     2018-07-08 Atakumda doğla yaşam alanlarıımız olan baina bahçelerimiden içip böğüren insanlar çalgıla rı sazlar kaldırılsın önce 2011 de kanun kazandık yıkım belediyenin yıkmaya bütçesi kepçesi yokmuş yıkılcak binada yok açık yerlere iki belediye kapalı raporu tutup canlı müzik ruhsatı ver di bi mt duvarı çatısı yok 80-90 m2 olan iki bar 450 şer m2 oldu herbiri işgalden buyana siz ü çüncü başkansınız iki bar kanun üstümü acaba cam kapı açamadan yaşıyoz evlerde ses gene de gelinde görün Atakum Denizevler 214
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Milli Eğitim Bakanlığı'ndan açıklama
Milli Eğitim Bakanlığı'ndan açıklama
Diyarbakır'da geniş kapsamlı terör operasyonu
Diyarbakır'da geniş kapsamlı terör operasyonu