Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

Advert

ATAKUM'DA REZALET GÖRÜNTÜLER

Atakum'da inşaat yapan firmaların inşaat atıklarını çevre binalarının önlerinde bulunan boş arsalara atmaları vatandaşları çileden çıkardı. Atakum Belediyesi inşaat firmalarına ceza kesmekle yetinirken, turizmin gözde ilçesi Atakum'da çevre kirliliği ve pislik yuvaları hat safhaya ulaştı.

ATAKUM'DA REZALET GÖRÜNTÜLER
Advert

İNŞAAT ATIKLARI ÇİLEDEN ÇIKARTIYOR
Samsun'un turizm ilçesi Atakum'da nüfus her geçen gün büyürken, inşaat sektöre de hız kesmiyor. İnşaat sahipleri ise yaptıkları binalardaki inşaaat atıklarını yakınlarında bulunan boş arazilere dökerek adeta çevre kirliliğine neden oluyor. Boş arazilerin yanlarında bulunan binalar da çirkin görüntüler oluşurken, vatandaşlar da soluğu belediyeler de alıyor.

CEZA KESMEKTE SORUNU ÇÖZMÜYOR
Atakum Belediyesi yetkilileri inşaat atıklarını çevredeki boş arsalara atan firmalara ceza kestiklerini ancak buna rağmen müteahhit firmaların inşaat atıklarını çevredeki arazilere dökmeye devam ettiklerini belirtirken, yaşanan bu durumla ilgili bazı vatandaşların Atakum Belediyesi'ne şikayette bulundukları yapılan müracaatlardan ise sonuç alamadıkları öğrenildi.

YILAN, AKREP KOL GEZİYOR
İnşaat atıkları nedeniyle boş arsalarda oluşan toprak yığınları çirkin görüntü oluştururken, pislik yuvasına dönüşmeye başladı. Oluşan toprak yığınları nedeniyle özellikle sıcak havalar da yılan, akrep gibi hayvanların bu alanlar da kümelendiği, zaman zaman vatandaşlara korkulu anlar yaşattıkları söyleniyor. Vatandaşlar ise turizmin gözde ilçesi Atakum'da bu görüntülere son verilmesini bekliyorlar.

Haber:meydannet.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
PKK'ya ağır darbe: 14 terörist öldürüldü
PKK'ya ağır darbe: 14 terörist öldürüldü
Binlerce vatandaşı ilgilendiriyor! Artık bankalar da sorumlu olacak
Binlerce vatandaşı ilgilendiriyor! Artık bankalar da sorumlu olacak