Advert

Avrupa'ya Nasıl Satış Yapılacağını Öğrenin

Sizler de ürünlerinizi ya da hizmetlerinizi Avrupaya taşımak istemez misiniz?

Avrupa'ya Nasıl Satış Yapılacağını Öğrenin

Sizler de ürünlerinizi ya da hizmetlerinizi Avrupaya taşımak istemez misiniz?

ERG yani European Reseach Group, 20 yıllık tecrübesi ile Avrupa ülkelerindeki ihracat ve ithalat ihtiyaçlarınıza, her türlü kişisel ya da ticari sorunlarınıza en kısa zamanda en etkin çözümleri sunuyor.

Ürün ve hizmetlerinizi bu dev pazara ulaştırın ve değerinize değer katın. Hayallerinizi gerçekleştirin ve ihracat yaparak bu dev pazarda siz de yerinizi alın.Sizi zengin Avrupa pazarına davet ediyor, bu konuda her türlü desteği sunuyoruz.

Nasıl ürün pazarlayacağınızı, kimlerle nasıl iletişim kuracağınızı, ürünlerinizi kimlere satacağınızı, ürünlerinizi pazarlarken hangi evraklara ihtiyaç duyacağınızı ve nasıl temin edeceğinizi sizler için araştıran European Reseach Group, Avrupaya satış ve pazarlama konusunda,20 yıllık tecrübesi ile en doğru ve güvenilir bilgileri en kısa sürede sizlerle paylaşmaktadır.

ERG ile birlikte, 250 doğrulanmış bilgi kaynağı, 37 broker partneri,20 yıllık tecrübesi ile Avrupa pazarı bilgi brokeri şimdi Türkiye'de ve sizlerin hizmetinizdedir.

Sadece bunlar değil, tüm hukuki ve ticari aksiyonlarınızda size bilgi sağlayan European Reseach Group, satış ve pazarlamada olduğu gibi, tüm hukuki sorunlarınızda da yanınızdadır.

Avrupa Birliği ülkelerinden daha ucuza ürün, parça veya hammadde alımı konusunda daaraştırma yapıyor, sizlere etkin çözümler sunuyor.

Herhangi bir ürün için pazarlaması yaparken izlenilecek strateji çok önemlidir. Ticaretteki başarı, seçeceğiniz doğru strateji ile doğrudan ilişkilidir.

Pazar kaynaklarındabulunan bilgiyi araştırma konusunda uzmanlaşmış üstün nitelikli personeli, İngilizce, Felemenkçe ve Türkçe dil seçenekleriyle Avrupaya satış konusundahizmetinizdedir.

Hizmetleriniz ya da ürünleriniz için Avrupa’da pazar araştırması yapmak, alıcılar bulmak, European Reseach Group tarafından sizlere sunulan pazarlık ve teslimata kadar baştan sona tam çözüm hizmetisayesinde artık çok kolay..

İşletmesini daha fazla büyütmek ve Avrupa ülkelerine ürünlerini ulaştırmak isteyenler!Hemen ergmarketing.eu adresi üzerinden irtibata geçebilir ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz

Avrupalı dostunuz, Avrupa'daki kişisel danışmanınız European Research Group, Türk girişimcilerine Avrupa’nın kapısını açıyor ve destek oluyor. Daha fazla bilgi için www.ergmarketing.eu adresini ziyaret edin.

Her zaman ve ilk önce siz European Research Group hizmetlerinden bilgi sahibi olmak istiyorsanız,facebook hesabınız üzerinden facebook.com/ERGTurkiyeBilgiBrokerligi/ sayfasını takip etmelisiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sürücünün öldüğü kazada otomobilin hızı 180'de takılı kaldı
Sürücünün öldüğü kazada otomobilin hızı 180'de takılı kaldı
Bahçeli: Papaz gitmiş, kavga bitmiştir
Bahçeli: Papaz gitmiş, kavga bitmiştir