Advert
Advert

Ayaz; 15 Temmuz'da nöbetteyiz

Ak Parti 19 Mayıs İlçe Başkan Adayı Cafer Ayaz, 15 Temmuz’un Türkiye için dönüm noktası olduğunu belirterek ‘ Bu tarihi hem beynimizden hem kalbimizden asla çıkaramayacağız’ dedi.

Ayaz; 15 Temmuz'da nöbetteyiz
Advert

15 TEMMUZ’DA NÖBETTEYİZ

Türkiye'nin geçen 15 Temmuz da çok zor bir süreç yaşadığını ancak bu süreçten Cumhurbaşkanı Erdoğan başta olmak üzere halkın demokrasiye sahip çıkmasıyla büyük bir zaferle çıktığını dile getiren Ak Parti 19 Mayıs İlçe Başkan Adayı Cafer Ayaz; 'Şimdi 15 Temmuz sürecinin 1. yılını kutlamak için tüm teşkilatlarımız ve halkımızla birlikte meydanlarda olacağız. Bu zaferimizi büyük bir coşkuyla kutlayıp, Türkiye'nin gücünü dünyaya göstereceğiz. 19 Mayıs ilçemizde de çok coşkulu bir program olacak. 19 Mayıslılar olarak sabah kadar meydanlarda nöbet tutacak ve 15 Temmuz'daki şehitlerimizi ve gazilerimizi yad edeceğiz.' dedi. 

İSTİKRAR İÇİN AK PARTİ

AK Parti'nin 2019 başkanlık seçimlerinde yeni bir döneme gireceğini ve 2023 hedeflerine ulaşmak için bu seçimlerden Türkiye'nin geleceği ve istikrarı için zaferle çıkması gerektiği belirten Ayaz; 'Referandum sürecinde çok kritik bir oylama sonucu 'Evet' oyları galip geldi. Bu 2019 seçimleri öncesinde önemli bir başarı oldu. Ancak başarımızın taçlandırılması için 2019 yılında yapılacak olan başkanlık seçimlerinde çok daha güçlü bir AK Parti için çalışmalarımıza ara vermeden, gevşemeden ve büyük bir sorumlulukla devam edeceğiz. Şimdi teşkilatlarımız yenilenecek biz de bu kan değişimi ile birlikte yeni hedeflere yeni zaferlere AK Parti ailesi olarak yürümeye devam edeceğiz' diyerek sözlerini tamamladı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bahçeli, Samsun'da coşkuyla karşılandı
Bahçeli, Samsun'da coşkuyla karşılandı
300 metreden düşen hamile kadın öldü
300 metreden düşen hamile kadın öldü