Reklamı Geç
Advert
Advert

Advert

Ayvacık Belediyesi'nde işçilere zam

Yeni yılın gelmesi ile birlikte Ayvacık Belediye Başkanı Mustafa Belur belediye bünyesinde çalışan işçi personelin moral ve motivasyonunu yükseltmek amacıyla ortalama % 15 oranında maaşlarına zam yaptı.

Ayvacık Belediyesi'nde işçilere zam
Advert

Belediye Başkanı Mustafa Belur’un Belediye Başkan Yardımcısı Refahittin Şencan, Fen İşleri Müdürü Vedat Yazıcı, Yazı İşleri Müdürü Fedai Altıkat ile birlikte personelleri ile yaptığı toplantıda, personeli  mağdur etmemek için Toplu İş Sözleşmesi yasasına uygun olarak hazırlattığı ve işçilerin emeğinin karşılığı olan protokolü imzaladığını belirtti.

Ayvacık Belediye Başkanı Mustafa Belur “ Belediyemizin her noktasında görev yapan yol arkadaşlarımın daha iyi imkanlarla hayat sürmeleri ve çalışma şevklerinin, azim ve gayretlerinin daha da artması için hazırladığımız maaş artışı sözleşmelerini imzaladık. 2018 yılının başında hükümetimizin işçilerimize verdiği asgari ücret zammına ek, belediyemiz işçi personeline ortalama %15 oranında bir zam da biz yaptık.  2018 yılını işçi personelimizin daha mutlu geçirmesini ve mutluluklarını bu şekilde paylaşmayı arzu ettik. Bu artışın kazançlarına, sofralarına bereketli olmasını Cenab-ı Hak’tan dua ediyorum, ailelerine ve kendilerine huzur ve refah getirmesini diliyor her birine yapmış olduğu çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum, saygı ve sevgilerimi sunuyorum.” Dedi.

Advert

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şehit Emniyet Müdürü Altuğ Verdi'nin son sözü
Şehit Emniyet Müdürü Altuğ Verdi'nin son sözü
Öğretmenleri taşıyan servis minibüsü otomobille çarpıştı: 23 yaralı
Öğretmenleri taşıyan servis minibüsü otomobille çarpıştı: 23 yaralı