Advert
Advert

BAFRA BELEDİYESİ PERSONELLERİ İFTARDA BULUŞTU

​Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, başkan yardımcıları, belediyede görev yapan müdür, memur ve tüm çalışanlara iftar yemeği verdi.

BAFRA BELEDİYESİ PERSONELLERİ İFTARDA BULUŞTU
Advert

Başkan Şahin, iftar yemeğinde çalışanlarıyla bir arada oldu. Yemek duası sonrası çalışanlarına kısa bir hitapta bulunan Başkan Şahin konuşmasında şunları söyledi: “Mübarek Ramazan-ı Şerifin farklı bir manevi iklimi var. Bu manevi iklimi sizlerle beraber yaşıyoruz. Her yıl personelimizle iftarlarda bir araya geliyoruz.”

Konuşmasında karşılıklı saygı ve sevginin önemine değinen Başkan Şahin sözlerini şöyle sürdürdü: “Belediyemizin üzerine düşen birçok sorumlulukları var. Aile fertleri gibi sevgi saygı, karşılıklı anlayış içerisinde bir ve beraber olarak bu sorumlulukları yerine getireceğiz. Kurumları yücelten çalışanlarıdır. Ramazan, bayram demeden her çalışanımız halka hizmet için fedakârlık yapıyor. Hepinize gönülden teşekkür ediyorum. Katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Nice ramazanları aileleriniz ve sevdiklerinizle geçirmenizi temenni ediyorum.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bahçeli, Samsun'da coşkuyla karşılandı
Bahçeli, Samsun'da coşkuyla karşılandı
300 metreden düşen hamile kadın öldü
300 metreden düşen hamile kadın öldü