BAFRA İLÇE JANDARMA KOMUTANI İLHAN GÜNGÖR'E VEDA YEMEĞİ

​Bafra Belediyesi ve Bafra Kaymakamlığınca, görev yeri değişen İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı İlhan Güngör için veda yemeği düzenledi.

BAFRA İLÇE JANDARMA KOMUTANI İLHAN GÜNGÖR'E VEDA YEMEĞİ

Bafra Öğretmenevi’nde verilen yemeğe Kaymakam Ali Fuat Türkel ve eşi Müşerref Türkel, Belediye Başkanı Zihni Şahin ve eşi Şükriye Şahin, Binbaşı İlhan Güngör ve eşi Emine Güngör, daire amirleri, sivil toplum örgütleri ve oda başkanları ve temsilcileri katıldı.

Bafra Kaymakamı Ali Fuat Türkel, görev süresince uyumlu ve gayretli çalışmaları nedeni ile İlçe Jandarma Komutanı İlhan Güngör’e teşekkür etti ve başarı belgesi takdim etti.

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin ise yaptığı konuşmada; “Yaşamda önemli olan insanların geride ne bıraktığı nasıl yaşadığıdır. İlhan Binbaşımızı her kesimin beğenisini kazanmış, arkasında iyi bir miras bırakmıştır. Kendisini tanımaktan mutluyuz. Bafra’ya yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz.“ dedi.

Veda Konuşması yapan Binbaşı İlhan Güngör ise “Düzenlenen yemek nedeni ile Kaymakamımıza ve Belediye başkanımıza, katılımları nedeni ile burada bulunan herkese teşekkür ediyorum. Zihninizde olumlu düşünceler bırakabilmişsek ne mutlu bize. Ben bunu sadece bir İlhan binbaşı davası olarak değil, bir jandarma bir asker davası olarak görüyorum. En azından bu yönden gurur duyarız. Bizden sonra göreve gelen arkadaşımız da gayet donanımlı kendisine de başarılar diliyorum. Bafra önemli bir ilçe. Burada görev yapmaktan büyük mutluluk duydum.” dedi.

Programın sonunda Bafra’da son gününü geçiren Jandarma Komutanı Binbaşı İlhan Güngör ve eşine hediyeler takdim edildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erdoğan:  Toplarımız, SİHA'larımız gereğini yaptı, dönmek  zorunda kaldılar
Erdoğan: Toplarımız, SİHA'larımız gereğini yaptı, dönmek zorunda kaldılar
İbrahim Kalın: Planlarımızı uygulamaya devam edeceğiz
İbrahim Kalın: Planlarımızı uygulamaya devam edeceğiz