Reklamı Geç
Advert
Advert

Advert

BAFRA O'NU SEVİYOR

Samsun'un en zor ilçelerinden biri olan, sosyal hayatı güçlü, her siyasi görüşten insanın yaşadığı Bafra'da 2. dönem belediye bakanlığı yapan Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin ilçenin kaderini değiştirecek projelerle Bafra'yı 2023'e hazırlıyor.

BAFRA O'NU SEVİYOR
Advert

ZOR İLÇEDE GÜÇLÜ BAŞKAN YAPISI

Samsun'un en önemli ilçelerinden biri olan Bafra'da 2 dönemdir belediye başkanlığı yapan Zihni Şahin her kesimden insanın sevdiği ve takdir ettiği bir isim olarak farklı bir siyasetçi portresi çizmeye devam ediyor. Güçlü kişiliği, babacan yapısı, duygusallığı, sosyal yönünün geniş olması, her kesimden insana hitap etmesi ve kenti için hayata koyduğu inatçı yapısıyla bir çok insanın da hocası olan Şahin, Bafra gibi zor bir ilçe de her kesimden insanın aklına gelen ilk isim olmaya devam ediyor.

ŞAHİN, SİYASETİN SEVİLEN İSMİ
Bafra'da iş adamlarından, bürokratlarına, farklı partilerde siyaset yapan isimlerden, yöneticilerine kadar her kesimden insanın kendisine büyük saygı duyduğu Şahin vefalı duruşuyla Bafralıların sevgisini kazanmış bir kişilik. Samsun'da belediye başkanları içinde kendisine büyük bir sempatiyle bakılan Şahin 'Abi' modeliyle örnek bir belediye başkanlığı yapmaya devam ediyor. Bafra, AK Parti, MHP ve CHP gibi çok yönlü bir siyasete sahne olsa da Şahin siyasetten önce insana olan saygısı ve sevgisiyle büyük takdir topluyor.

İŞ ADAMLARINI İLÇEYE ÇAĞIRDI
Tarım, Sanayi, Eğitim, Turizm ve Kentleşme olarak Bafra'yı 5 ana hedefte buluşturan ve ilçeyi 2023 yılına hazırlayan Şahin, son dönemde ilçede yapılan dev hizmetlerle de ön plana çıkıyor. En büyük sorunun işsizlik olduğunu ancak bu sorunu istedikleri noktaya getiremediklerinden dert yanan Şahin, özellikle Türkiye'nin değişik illerinde Bafralı büyük iş adamlarını harekete geçirerek ilçesine yatırım yapmaya davet ediyor. Bafra OSB'de bazı iş adamlarının kente yatırım yapmalarında ise Şahin'in rolünün büyük olduğu ifade ediliyor.

ÖRNEK BAŞKAN, ÖRNEK BELEDİYE
Turizmin Bafra'ya çıta atlatacağını her platformda dile getiren, geçtiğimiz yaz olimpiyat oyunlarında ilçenin adını tüm dünyaya duyuran Şahin'in 'kardeş şehir' çalışmalarının da ilçe turizmine büyük katkı vereceği söyleniyor. Ekip çalışmasını ön planda tutan ve sosyal belediyecilik olgusunun olmazsa olmaz olduğu Bafra Belediyesi'nin özellikle yardıma muhtaç insanlara yaptığı hizmetler ise Şahin'in ilçede en çok konuşulan konuların başında geliyor. Örnek başkan, örnek belediye olgusu ise kentte tüm hızıyla devam ediyor.

Advert

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Zonguldak Havalimanı, iç hat seferleri için gün sayıyor
Zonguldak Havalimanı, iç hat seferleri için gün sayıyor
Komandolar, engel tanımıyor
Komandolar, engel tanımıyor