Bafra'ya 16 milyon liralık altyapı yatırımı

SAMSUN Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) Genel Müdürü Kamil Demircioğlu, Bafra İlçesi'nde 2 yılda, 16 milyon liralık altyapı yatırımı yaptıklarını açıkladı.

Bafra'ya 16 milyon liralık altyapı yatırımı

SASKİ Genel Müdürü Kamil Demircioğlu yaptığı açıklamada, İlkadım ve Atakum’dan sonra, Samsun’un nüfusu en kalabalık üçüncü ilçesi Bafra da, kanalizasyon ve yağmur suyu sorununu çözme kavuşturmak için, gece gündüz azimle çalışarak, büyük altyapı yatırımlarına imza attıklarını belirtti. Bafra İlçesi'nde 2 yılda 16 milyon liralık altyapı yatırımı yaptıklarına dikkat çeken Kamil Demircioğlu, ”SASKİ Genel Müdürü olarak 2,5 yıl önce göreve geldiğimizde Bafra’nın altyapı sorununu çözüme kavuşturmak için söz vermiştik. Bafralı vatandaşlarımıza verdiğimiz sözü yerine getirdik ve her zaman hizmetindeyiz” dedi.

Bafra ilçesinin altyapısının yüzde 75’nin tamamlandığını kaydeden Demircioğlu, şunları söyledi:

”Bafra da 2 yıl içinde 23 kilometre kanalizasyon hattı ile 9 kilometre yağmur suyu hattı olmak üzere, toplam 32 kilometrelik hat döşendi. Bafra ilçesinde bu yıl da, SASKİ Genel Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, kanalizasyon ve yağmur suyu çalışmalarına, yoğun tempo da devam ediyor.”

Öte yandan, Batı Bölgesi (Bafra, 19 Mayıs, Alaçam ve Yakakent ilçeleri) Ana Kontrolörü İnşaat Mühendisi Savaş Yılmaz ise, Bafra ilçesinde şehir merkezinde incelemelerde bulunarak, kanalizasyon ve yağmur suyu hattı çalışmaları hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Irak'ın kuzeyinde çatışma: 2 şehit, 2 yaralı
Irak'ın kuzeyinde çatışma: 2 şehit, 2 yaralı
Muharrem İnce'den liste yorumu
Muharrem İnce'den liste yorumu