Advert

Advert

Başkan Belur'a ziyaret

Ayvacık AK Parti İlçe Başkanı Kemalettin Gökçe, Ayvacık Belediye Başkanı Mustafa Belur’u makamında ziyarette etti.

Başkan Belur'a ziyaret
Advert

İlk olarak İlçe Kaymakamı Kemal Ülkü’yü makamında ziyaret eden Ak Parti İlçe Teşkilatı daha sonra Belediye Başkanı Mustafa Belur’u makamında ziyaret ettiler.
Ayvacık Ak Parti  İlçe Başkanı Kemalettin Gökçe ve Ayvacık Belediye Başkanı  Mustafa Belur konuşmalarında 'birlik beraberlik' mesajı verdiler. 
Belediye Başkanı Mustafa Belur’u ziyarette bulunan Kemalettin Gökçe, "Bundan sonraki süreçte tüm yönetim kurulu üyelerimiz ve teşkilatımızın tüm mensupları ile birlikte ele ele, yan yana beraber Ayvacık’ımıza hizmet edeceğiz. Bizler her zaman destekçiniziz, sizlerin yanındayız. İnşallah İlçemiz için daha güzel çalışmaları hep birlikte inşa ederiz. Bize zaman ayırdığınız için teşekkür ediyorum "dedi. 
Ayvacık Belediye Başkanı Mustafa Belur ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, "Öncelikle başta İlçe Başkanımız Sn. Kemalettin Gökçe’yi  Yönetim kurulu üyelerini ve Kadın kollarını, Gençlik Kollarını tebrik ediyorum. İnanıyorum ki önümüzdeki günler çok daha güzel olacak. İnşallah hep beraber kardeşlik ve birlik beraberlik içinde 2019 yılındaki seçimleri de başarılı bir şekilde bitireceğiz. Birlik ve beraberlik içinde olmamız şart. Zaten bunun da olacağını biliyoruz. İnşallah Ayvacık’ımızın inşasına hep beraber katkı vereceğiz. Ak Parti teşkilatımıza nazik ziyaretinizden dolayı tekrar teşekkür ediyorum. Görevinizde başarılı olacağınıza kalpten inanıyorum" dedi

 

Advert

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Suriye sınırına askeri sevkiyat
Suriye sınırına askeri sevkiyat
Cumhurbaşkanı Erdoğan: ''Birkaç gün içinde harekata başlayacağız''
Cumhurbaşkanı Erdoğan: ''Birkaç gün içinde harekata başlayacağız''