Advert

Başkan İkiz’e forma ve atkı hediye edildi

Havza Belediye Başkanı Murat İkiz’e İlk Kıvılcım Havza Spor Futbol Kulübü tarafından takım forması ve atkısı hediye edildi.

Başkan İkiz’e forma ve atkı hediye edildi

İlk Kıvılcım Havza Spor Futbol Kulübü Başkanı Yaşar Karacan ve kulüp hocaları Cem Evren ve Onur Gül Havza Belediye Başkanı Murat İkiz’i makamında ziyaret ettiler.

Ziyarette Kulüp Başkanı Yaşar Karacan’a kulüp çalışmaları hakkında bilgiler vererek; “Amacımız Havzamıza ve Havzamızın çocuk ve gençlerine hizmet etmek. Bu amaçla çıkmış olduğumuz yolda sportif başarılara da imza atmaktayız. Havzamıza hizmet için çıktığımız bu yolda bize her zaman destek olan Sayın Belediye Başkanımıza teşekkür ederim.” Dedi.

Havza Belediye Başkanı Murat İkiz ise gençlerin ve çocukların spora yönlendirilmesinin önemli olduğunu belirterek; “Bu şekilde çocuklarımızın hem kötü alışkanlıklar edinmelerinin önüne geçilmekte hem de sağlıklı bir nesli yetişmesinde katkıda bulunulmakta. Havza Belediyesi olarak spora ve sporculara olan desteğimiz her zaman devam edecektir. Ziyaretlerinden ötürü Yaşar Beye ve hocalarımıza teşekkür eder başarılar dilerim.” Dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Otizmli çocuklara atlı terapi
Otizmli çocuklara atlı terapi
Liseler arası münazara turnuvası gerçekleştirildi
Liseler arası münazara turnuvası gerçekleştirildi