Başkan Kul minibüs esnafının iftarına katıldı

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, Terme’deki esnaf odalarıyla iftarlarda buluşmaya devam ediyor. Başkan Kul son olarak Terme Yalı Minibüs Dolmuş Taşıyıcılar Kooperatifinin düzenlediği iftar yemeği programına katıldı.

Başkan Kul minibüs esnafının iftarına katıldı

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, Terme Yalı Minibüs Dolmuş Taşıyıcılar Kooperatifinin her yıl geleneksel olarak düzenlediği iftar yemeği programında dolmuşçu esnafı ile bir araya geldi. Terme Dinç tesislerinde gerçekleşen programa Terme İlçe Emniyet Müdürü Lütfi Tanrıkulu, İlçe Jandarma Komutanı  Başçavuş Nuh Yıldız, kooperatif başkanı Yüksel Yılmaz ve üyeler katıldı.

Terme Yalı Minibüs Dolmuş Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Yüksel Yılmaz programda yaptığı konuşmasında, “Her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz iftar programımıza katılımınızdan dolayı herkese şahsım, yönetim kurulumuz ve üyelerimiz adına teşekkür ediyorum. İdrak ettiğimiz ramazan ayınızı tebrik ediyor, önümüzdeki günlerde idrak edeceğimiz Kadir gecesini ve akabinde ramazan bayramınızı da kutluyor sağlık ve mutlu bir yaşam diliyorum.”dedi.

ACILAR SON BULSUN

İftarda konuşan Belediye Başkanı Şenol Kul, oruç tutmanın neşesini ve Ramazan-ı Şerif’in güzelliğini doya doya yaşadıklarını, camilerin, parkların ve evlerin şenlendiğini dile getirdi.

Tüm dünya Müslümanlarının acılarının son bulması temennisinde bulunan Başkan Kul,” Biz biliyoruz ki buradaki güzel insanlar, esnaf kardeşlerimiz ekmeklerini helalinden kazanırlar. Böyle güzel insanlarla, böyle mübarek bir günde beraber olmak bizleri mutlu ediyor. Ramazan ayı bereket ayı, paylaşma ayıdır. Allah çocuklarınızla beraber sağlık ve mutluluk içinde tekrar böyle nice güzel ramazanlara ve bayramlara ulaşmayı hepimize nasip eylesin. Bu mübarek günler vesilesi ile tüm İslam coğrafyasının huzura, barışa, kardeşliğe kavuşmasını, emperyalistlerin, sömürgecilerin zulmünden kurtulmasını diliyorum” diye konuştu.

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erdoğan: Hedefi, vizyonu olmayanlara hiçbir şey emanet edilmez
Erdoğan: Hedefi, vizyonu olmayanlara hiçbir şey emanet edilmez
Yeniden yapılandırmada 31 Temmuz son gün
Yeniden yapılandırmada 31 Temmuz son gün