Advert

Başkan Şahin: Gençlerin siyasette aktif olması gurur verici

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı ve Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş ile beraberindekileri makamında ağırladı.

Başkan Şahin: Gençlerin siyasette aktif olması gurur verici

AK Parti Gençlik Kolları Genel Merkezi tarafından organize edilen Karadeniz Bölge Toplantısı için Samsun’a gelen Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı ve Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş, AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, Ak Parti Samsun İl Gençlik Kolları Başkanı Cem Emre Çakan, ve bölge illerinin gençlik kolları başkanlarını ağırlayan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, gençlerin siyasette aktif olmasının gurur verici olduğunu ifade etti.

GENÇLİK KOLLARI SİYASETİN İLKOKULUDUR
Gençlik kollarının siyasetin ilkokulu olduğunu vurgulayan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, yeni nesillerin siyasete olan ilgisinin gelecek için önem arz ettiğini belirterek, “Partimizin en güzel yaptığı işlerden birisi gençlik kollarında yetişen evlatlarımızın ülke siyasetine kazandırılması konusundaki öz verili çalışmalarıdır. Bizlerde bir gün bulunduğumuz makamları gençlere devredeceğiz. Gençleri bu yüzden önemsiyoruz. Samsun’da İl yönetimimiz başta olmak üzere ilçe teşkilatlarımızda da gençlerimiz aktif olarak yer alıyor. AK Parti'nin birçok kademesinde gençlik kollarından yetişen ekipler var. Gençlerin önemsendiği bir oluşum olan AK Parti’de bulunmak bizleri her zaman mutlu ediyor” diyerek ziyaretlerinden dolayı misafirlerine teşekkürlerini iletti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Diyanet İşleri Başkanı'ndan 'Kul hakkı' mesajı
Diyanet İşleri Başkanı'ndan 'Kul hakkı' mesajı
Yunan polisi, dövdüğü göçmenleri çıplak halde Türkiye'ye gönderdi
Yunan polisi, dövdüğü göçmenleri çıplak halde Türkiye'ye gönderdi