Advert

Başkan Sarıcaoğlu Oyunu Kullandı

Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri için oyunu ailesiyle birlikte kullandı.

Başkan Sarıcaoğlu Oyunu Kullandı

Sabah erken saatlerden itibaren seçim sandıklarını gezerek, görevlilerle tek tokalaşacak başarı dileklerini ileten Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, “Daha güçlü bir Türkiye için oyumuzu kullandık. Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim eylesin” dedi.

Eşi Narin Sarıcaoğlu ile birlikte Yaşar Doğu İlköğretim Okulunda oyunu kullandıktan sonra vatandaşlarla sohbet eden Başkan Sarıcaoğlu şunları ifade etti; “Vatandaşımızın vereceği karar en doğru karardır. İnşallah huzur içerisinde güzel bir netice alacağımıza inanıyoruz. Halkımıza, gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. Türkiye Cumhuriyeti devleti büyük bir devlet. İnşallah seçimler Türkiye’miz, milletimiz, Kavak’ımız ve insanlık için hayırlar getirecek.  Bu yeni dönemde ülkemiz çok daha güçlü bir şekilde hem bölgesinde, hem de dünyada küresel bir güç olma yolunda emin adımlarla ilerleyecek. Birlik ve beraberliğimizin daim olması dileğiyle, gerçekleşen seçimlerin, sonuçları itibariyle hayırlı uğurlu olmasını diliyorum" diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Merkez Bankası piyasayı 27 milyar lira fonladı
Merkez Bankası piyasayı 27 milyar lira fonladı
Van'da terör örgütü PKK'ya ait mühimmat ele geçirildi
Van'da terör örgütü PKK'ya ait mühimmat ele geçirildi