BAŞKAN YILMAZ: SİZE VE KÖYLERİNİZE HİZMETİ İBADET GİBİ GÖRÜYORUM

Vezirköprü'de muhtarlarla buluşan Başkan Yılmaz, "Biz hizmet etmenin ibadet olduğunu bilerek bu işe girdik" dedi.

BAŞKAN YILMAZ: SİZE VE KÖYLERİNİZE HİZMETİ İBADET GİBİ GÖRÜYORUM

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Vezirköprülü muhtarlarla iftar sofrasında buluştu. Vezirköprü Butik Otel bahçesinde gerçekleştirilen iftara Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis, Büyükşehir Belediyesi bürokratları ve yaklaşık 100'e yakın muhtar katıldı.

DERDİMİZ GÜNÜ KURTARMAK DEĞİL

İftarın ardından muhtarlara hitap eden Başkan Yılmaz, "Allah'ım iftar sofralarımızı bereketli kılsın. Evlerimize sağlık, sıhhat ve esenlik versin. Sevgili muhtarlarım sizleri çok seviyoruz. Samimi söylüyorum sizlerle beraber olmak için bir anda Vezirköprü'de iftar yapalım diye kararlaştırdık. Vezirköprü'müzde de diğer ilçelerimizde de yoğun bir şekilde çalışıyor, dolu dizgin koşturuyoruz. Asla günü kurtarmaya yönelik işlere girmiyoruz. Diyoruz ki yaptığımız işler kalıcı olsun. Bu bakımdan beton yol ve kısa sürede bozulmayacak bir üst yapı inşa edelim diyen bir bakış açısıyla tüm imkânlarımızı zorlayarak, vatandaşlarımızın tüm ihtiyaçlarını gidermeye ve sizlere hizmet etmeye var gücümüzle gayret ediyoruz" diye konuştu. 

 BAŞKAN BİZİ GECİKTİRDİ ELEŞTİRİLERİNE YANIT

   Öncelikli hizmetlerin Şahinkaya Kanyonu bölgesine yapıldığı yönündeki eleştirilere de cevap veren Başkan Yılmaz, "Şunu bir kere size samimiyetle söyleyeyim. Bir muhtarım bana "Bizi geciktirdiniz" dedi. Haklı olabilir. Belki biz başka bir yeri seçmiş olabiliriz öncelik olarak. Ama şundan emin olun ki önceliklerimizi belirlerken şunun hatırı, bunun gönlü veya şunun bunun etkisiyle karar vermiyoruz. Bu yolu yaparsak bu yol ötesinde şuraya bağlanır, belki orada bir turizm hadisesi vardır düşüncesiyle yapıyoruz. Kanyona yaptığımız çalışmalar da bu yönde." Şeklinde konuştu.

HİZMETİ İBADET BİLEREK BU İŞE GİRDİK

   Başkan Yılmaz, Tahtaköprü, Arıcak, Soğucak ve Devalan Mahallerindeki grup yolları ve alt yapı çalışmalarının da önümüzdeki günlerde başlayacağını belirterek," Sevgili muhtarlarım asla endişeniz olmasın. Her yere hizmet götürmek için gayret içindeyiz. Samsun'un 1100 köyü var. Biz iki yıl içinde çok büyük mesafe kat ettik. Sizlerden ricam bizim köyün yolunu yapmadılar, bizi geciktirdiler gibi düşünceleriniz varsa bunları unutun. Başkanım bizi sona bıraktı diye küsmeyin. Ben ne kadar iş bitirirsem, Vezirköprü veya diğer ilçelere ne kadar iş yaparsam sevabının benimle gelecek olduğuna inanıyorum. Çünkü biz hizmet etmenin ibadet olduğunu bilerek bu işe girdik" ifadelerini kullandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cumhurbaşkanı Erdoğan müjdeleri peş peşe sıraladı
Cumhurbaşkanı Erdoğan müjdeleri peş peşe sıraladı
MKE Barut Fabrikası'nda patlama: 1 ölü, 6 yaralı
MKE Barut Fabrikası'nda patlama: 1 ölü, 6 yaralı