Reklamı Geç
Advert
Advert

Advert

Ben Büyükşehirden hizmet almadım kimse diyemez

​Ayavcık'ta Sahilköy Mahallesi'nde vatandaşlarla buluşan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, "Bir tek kişinin bile ben Büyükşehir'den hizmet alamadım dememesi için gece gündüz çalışıyoruz" dedi.

Ben Büyükşehirden hizmet almadım kimse diyemez
Advert

Başkan Yılmaz, Ayvacık ilçesi Sahilköy Mahallesi Muhtarı Erdal Sarıoğlu'nun daveti üzerine gittiği ilçede Sahilköy  Hayatgeriş İlköğretim Okulu'nda mahalle sakinleri ile buluştu.

BURADA DOSTLUK VAR GÖNÜL BAĞI VAR

Samsun'un her köşesinde muhtarlarla gönül bağı kuran dostluk içinde hizmet ağını örmeye çalışan bir belediye başkanı olduğunu belirten Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, "Bugün burada dostluk var, gönül bağı var. Bugün burada hizmet var siyaset yok. Bizim siyaset anlayışımız hizmetten geçiyor. Biz vatandaşımıza hizmet ederek siyaset yapıyoruz. 2014 yılında Sahilköy Mahallemizin yol, alt yapı ve ulaşım sorunları büyüktü.  En önemlisi mahallemizde su yoktu ve su sorunu çözüldü. Sadece Sahilköy Mahallemizin içme suyu için 1 milyon 300 bin TL harcadık. Çok şükür şimdi ne yol ne alt yapı ne de ulaşım sorunu kaldı. Hepsini çözdük. Bir tane bile vatandaşımızın Büyükşehir'den hizmet alamadım dememesi için gece gündüz çalışıyoruz. İki senedir Ayvacık ile Sahilköy arasında ve Eynel yolunda çalışma yaptık. Beton yol çalışması yol ayrımına kadar geldi ayrımdan sonrasını da kısa sürede bitireceğiz. Bu yol baraja kadar yapılacak. Hatta ilçemizin alternatif sahil yolu olarak yapacağız. Yaptığımız hizmetlere teşekkür için bizi buraya davet eden muhtarımıza ve siz vatandaşlarımıza asıl ben teşekkür ediyorum. Bize göre siz hizmetlerin en  iyisini hak ediyorsunuz." diye konuştu.

HİZMET NEDİR BÜYÜKŞEHİR İLE GÖRDÜK

Sahilköy Mahallesi Muhtarı Erdal Sarıoğlu ise, mahallelerine yapmış oldukları hizmetler için Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ve ekibine teşekkür ederek ,"Hizmet sevdası nedir biz Büyükşehir ile gördük. Önceden yollarımıza asfalt atılıyordu, yama yapılıyordu. Kısa süre sonra yeniden bozuluyordu. Ama şimdi belediyemizin yaptığı beton yollar ömürlük oluyor. Özellikle çektiğimiz su çilesini de Büyükşehir Belediyemiz bitirdi. Allah sizden ve ekibinizden razı olsun dedi. " dedi. Ardından Muhtar Sarıoğlu, Başkan Yılmaz'a teşekkür plaketi takdim etti.

 

Advert

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
misafir     2018-02-23 Vallahi sn başkan anamız ağlıyo yıllarca işgal edilip bar olan tüm bahçelerimizde açıkda içki içip nara tan insan sürüsü vede canlı konserler var Mahkemenin 2011 de yıkım kararı verdi ği yerler yıkma bi yana açık yerlere atakum ve büyükşehir bld.rapor tutup kapalı diye müzik ruhsatı verdi veririz belgeleri bi karış duvarı çatısı yok saat 24 ü geçti yıkılıyo atakum deniz evler 214 sok.mubarek cuma Biz sakinler haklarımızı haram ediyoz kayıranlara bahçelerinizde içseler kabul edermisiniz
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bahçeli'den tren kazası açıklaması
Bahçeli'den tren kazası açıklaması
Şehit Emniyet Müdürü Verdi'nin adı Yalova’da yaşatılacak
Şehit Emniyet Müdürü Verdi'nin adı Yalova’da yaşatılacak