Advert
Advert

Bursaspor’da ilk etap sona erdi

Bursaspor’da ilk etap sona erdi
Advert

BURSASPOR, yeni sezon hazırlıklarının, Bursa etabını, bugün Özlüce Tesisleri’nde yaptığı çalışmayla tamamlayarak 1 günlük izne çıktı.

FUTBOLCULARDAN ALKIŞ
Yeni sezon hazırlıklarını 1 Temmuz Cumartesi günü Özlüce Tesisleri’nde yeni Fransız teknik direktörü Paul Le Guen yönetiminde başlayan Bursaspor, ilk etap çalışmalarını saat 10.00’da bunaltıcı bir sıcak altında yapılan komando eğitimini aratmayan bir çalışmayla noktaladı.
Fransız teknik direktör, saha içerisinde yaptığı kısa toplantıda, akşam çalışmasını da iptal etti. Le Guen’in pazar günü gidilecek Avusturya kampı için oyuncularının İstanbul’da toplanacağını açıklaması yeşil beyazlı futbolculardan büyük alkış aldı.

KOMANDO EĞİTİMİ
Yeşil beyazlı futbolcular, daha sonra İtalya Kondisyoner Giovanni yönetiminde ağırlık, sıçrama, engel atlama ve sürat koşulardan oluşan adeta bir komando eğitimini aratmayan bir çalışma yaptı.

9'AR KİŞİLİK MAÇ
Bu çalışmanın ardından Le Guen takımını 3 ayrı gruba ayırarak yarı sahada kalecilerinde dahil olduğu 9’ar kişilik maçlar oynattı. İlk grupta yer alan genç oyuncu Kubilay Kanatsızkuş attığı gollerle dikkatleri üzerine çevirmeyi başardı.

GEÇ KATILANLARA ATRENMAN
1 saat 10 dakika süren çalışmanın ardından yeşil beyazlılar, tatile çıkarken, takıma geç katılan Batalla, Jorquera, Stancu ve Titi'nin akşam üzeri bir antrenman daha yapacağı biltdirildi.

YOLCULUK PAZAR GÜNÜ
Bursaspor, yarını dinlenerek geçirecek ve Pazar günü THY’nin 16.20 uçağı ise Atatürk Hava Limanı’ndan Avusturya’nın Salzburg kentine gidecek. Kafileyi burada takım otobüsü karılayacak ve 1,5 saat sürecek otobüs yolculuğunun ardından takım 12 gece kalacağı Hall in Trol kasabasındaki Hotel Der Resthenhof’ta kampa girecek.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bahçeli, Samsun'da coşkuyla karşılandı
Bahçeli, Samsun'da coşkuyla karşılandı
300 metreden düşen hamile kadın öldü
300 metreden düşen hamile kadın öldü