Advert
Advert

Canik ailesi iftarda buluştu

​Canik Belediyesi çalışanları ve aileleri düzenlenen iftar yemeğinde buluştu. İftarını belediye çalışanları ile birlikte açan Başkan Osman Genç, "Biz büyük bir aileyiz. Yaptığımız hizmetlerle gönülleri inşa ediyoruz" dedi.

Canik ailesi iftarda buluştu
Advert

Canik Belediyesi tarafından Canik Kültür Merkezi'nde düzenlenen iftar yemeğine Başkan Osman Genç'in yanısıra eşi Nimet Genç ve çocukları ile Başkan Yardımcıları, Birim Müdürleri ve belediye bünyesinde görev yapan çalışanlar ile aileleri katıldı.  İftar yemeği öncesinde masaları tek tek dolaşarak belediye çalışanları ve ailelerine hayırlı iftarlar dileyen Başkan Genç, büyük bir aile olduklarını belirterek, bu birlikteliğin başarıyı getirdiğini söyledi.

'BAŞARI EKİP İŞİDİR'

İftar sonrasında konuşan Başkan Osman Genç, Canik'te sosyal belediyeciliğin en güzel örneklerini sunduklarını belirterek, ürettikleri hizmetlerle gönülleri inşa ettiklerini söyledi. Başkan Genç, "Canik Belediyesi olarak güçlü bir belediyeyiz. Hayata geçirdiğimiz projelerle Türkiye'nin gözbebeği ilçesiyiz. Bizim amacımız bu milletin hayat kalitesini ve yaşam standardını yükseltmek. Bu işi yaparken de tek başına yapamazsınız, bu iş ekip işidir. Bu ekibin ana oyuncuları da çalışanlarımızdır. Çalışanlarımız ve aileleriyle birlikte iftar açması bizleri mutlu etmiştir" dedi.

'SÜREKLİ ÜRETMELİYİZ'

Canik'in artık bir çok alanda marka olduğuna işaret eden Genç, "Canik, eğitim, kültür, sanat, spor merkezleri ve modern şehirciliği ile model bir kent. En büyük kentsel dönüşümü yapan, en fazla eğitim yatırımı yapan belediyeyiz. Canik Belediyesi olarak bu başarının mimarları arasında çalışanlarımız gelmektedir. En büyük ibadetlerden birisi de çalışmak ve hizmet üretmektir. Daha iyi olmak için sürekli üretmeliyiz. Ramazan ayında her zamankinden daha fazla üreterek, bu ay daha çok sevap alabiliriz. Biz vatandaşımızın hizmetkarıyız dedik. Başarı, bizim başarımız. Asıl olan millettir, millete hizmettir. Bu anlayışla Canik Belediyesi ailesi olarak hep birlikte milletimize ve şehrimize hizmet ediyoruz" diye konuştu.

DOLU DOLU AKŞAMLAR

Öte yandan Canik Belediyesi tarafından Adnan Menderes Demokrasi Meydanı'nda düzenlenen Ramazan Günleri Etkinlikleri oldukça renkli geçerken, her yaştan ve her kesimden insanlar iftar sofrasında buluşuyor.

Kurulan Ramazan Evleri ile nostaljik günler yaşayan Canikliler, bir çok sanatçının yer aldığı etkinlikler kapsamında semazen, kukla, illizyon, stand-up, jonglör, Hacivat-Karagöz gösterilerinin yanında, ney, ilahi ve Türk Halk Müziği dinletileri ile Ramazanın maneviyatını yaşıyor. Çocuklar ayrıca Ramazan etkinlikleri kapsamında meydanda kurulan oyun alanlarında keyifli akşamlar geçiriyor.  

Öte yandan Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Canik Belediyesi çalışanları ile iftarda buluşmadan önce Canik Belediyesi Adnan Menderes Demokrasi Meydanında vatandaşlara yemek dağıttı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bahçeli, Samsun'da coşkuyla karşılandı
Bahçeli, Samsun'da coşkuyla karşılandı
300 metreden düşen hamile kadın öldü
300 metreden düşen hamile kadın öldü