Advert

Canik, Milletvekili Külünk’ü gençlerle buluşuyor

Canik Belediyesi'nin daveti üzerine Samsun'a gelecek olan AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, bugün Ondokuz Mayıs Üniversitesi'nde '15 Temmuz ve Sonrası-Büyük Anadolu Aklı' konferansta gençlerle buluşacak.

Canik, Milletvekili Külünk’ü gençlerle buluşuyor

Canik Belediyesi ve Genç Memur-Sen Samsun Şubesi, AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk'ü gençlerle buluşturuyor. Milletvekili Külünk, bugün saat 13.00'da Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Atatürk Kültür Merkezi'nde "15 Temmuz ve Sonrası-Büyük Anadolu Aklı" konulu konferansta üniversiteli gençlerle biraraya gelecek. Konferansa konuşmacı olarak katılacak olan Külünk, 15 Temmuz gecesini ve sonrasını, ayrıca kendi yazdığı Büyük Anadolu Aklı kitabında yer verdiği bilgileri gençlerle paylaşacak.

GENÇ’TEN KONFERANS’A DAVET

Canik Belediyesi olarak rutin belediyecilik hizmetlerinin dışında şehir ve ülke adına da sorumluluklar üstlendiklerine işaret eden Başkan Osman Genç, "Canik Belediyesi olarak Yeni Türkiye Yolunda konferanslar serimizin yanında 15 Temmuz Öncesi ve Sonrası konferansları da düzenliyoruz. Bu kez Sayın Milletvekili Metin Külünk'ü gençlerimizle buluşturmak istedik. Çünkü geleceğimizi şekillendirecek olan gençlerimizdir. Onların ülkemizi, bölgemizi, yaşanan gelişmeleri tecrübeli isimlerden birebir ve doğru bir şekilde öğrenmeleri bizim için çok önemli. Bu manada bu konferansın çok faydalı olacağına inanıyorum. Tüm gençlerimizi konferansa davet ediyorum" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KATİD'den eğitim çalışması
KATİD'den eğitim çalışması
Başbakan Yıldırım: 8-10 maddelik bir teklif önümüzdeki hafta Meclis'te olacak
Başbakan Yıldırım: 8-10 maddelik bir teklif önümüzdeki hafta Meclis'te olacak