Reklamı Geç
Advert
Advert

Advert

ÇEKE;”TÜRK MİLLETİNE GÜCÜNÜZ YETMEZ”

Uluslararası Barış Federasyonu Genel Koordinatörü Celal Çeke yazılı bir açıklama yaparak bugün Mersin’de mesai saati çıkışında Polis Servis aracına yapılan bombalı saldırıyı şiddetle kınadı.

ÇEKE;”TÜRK MİLLETİNE GÜCÜNÜZ YETMEZ”
Advert

UBFED SALDIRIYI KNADI

Uluslar arası Barış Federasyonu (UBFED) Genel Koordinatörü Çeke, Mersin'de yaşanan terör saldırısını sert bir dille kınayarak terörü bir kez daha lanetledi. Çeke yaptığı yazılı açıklamada;'Bugün mesai saati bitiminde Mersin ilimizin merkez Yenişehir Mahallesi Okan Merzeci Bulvarı üzerinde Mersin Emniyet müdürlüğüne bağlı servis aracının geçişi sırasında teröristler tarafından bombalı saldırı gerçekleşti. Teröristler tarafından yapılan bu bombalı saldırıyı şiddetle kınıyorum' dedi.

MÜCADELEMİZ SÜRECEK
Çeke sözlerine şöyle devam etti;'Buradan terör örgütlerine Biz Türk Milletiyiz, sizin Türk Milletine gücünüz yetmez bizler 1 ölür bin diriliriz. Sizler dış güçlerin maşasısınız birer kuklasınız ipleriniz başkalarının elinde bu ülkeyi bölmeye gücünüz yetmez bugün yaptığınız hain saldırı da 17 si polis toplam 18 kişi yaralandı. Ama Allah’ın  izniyle bu toprakları bölmeye, bu bayrağı indirmeye, gücünüz yetmeyecektir. Bizler sağ olduğumuz sürece siz ve sizin gibilerle mücadele etmeyi sürdüreceğiz.” 

ASLA BAŞARAMAYACAKLAR
Bu arada Mersin'de yaşanan terör saldırısı ile ilgili UBFED Karadeniz Bölge Başkanı Yunus Ayaz'da kısa bir açıklama yaptı. Ayaz, Mersin'de yaşanan terör saldırısını lanetleyerek;'Milletimizin birliğini ve dirliğini bozmaya yönelik bu saldırılar asla başarıya ulaşamayacağı gibi, Türk milletinin sağduyusu ve halkımızın feraseti her şeyin üzerindedir. Bu milleti bölmeye kimsenin gücü yemeyeceği gibi, terör örgütleri asla başarıya ulaşamayacak' diye konuştu.

Advert

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fırat'ın doğusunda teröristleri korku sardı
Fırat'ın doğusunda teröristleri korku sardı
Cenazeden dönen evli çift kazada can verdi
Cenazeden dönen evli çift kazada can verdi