Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

ÇEPNİ: GENÇLERİMİZE SAHİP ÇIKACAĞIZ

Genel Merkezi Ankara'da bulunan Gençlik ve Spor Konfederasyonu Samsun İl Başkanı iş adamı Hızır Çepni, Samsun'da ciddi çalışmalara imza atarak Karadeniz'in merkezi olmak istiyoruz.' dedi.

ÇEPNİ: GENÇLERİMİZE SAHİP ÇIKACAĞIZ
Advert

GENÇLERİMİZE SAHİP ÇIKACAĞIZ

Gençlik ve Spor Konfederasyonu Samsun İl Başkanı Hızır Çepni, merkezi Ankara'da olan ve Türkiye'nin en önemli sivil toplum örgütlerinden biri olan konfederasyonun Samsun çalışmalarını kendilerinin yürüteceğini söyledi.  Konfederasyonumuzun temel amacının vatanın birlik ve beraberliğini sağlayan, sosyal ve kültürel alanlar da yapmış olduğu faaliyetlerle gençlere sahip çıkan bir anlayış olduğunu söyleyen Çepni;'Vatanına ve milletine yararlı bireyler kazandıran projelere her zaman destek vereceğiz. Bunun çalışmalarını Samsun'da da başlattık. Çok yakında STK'mız Samsun'da yaptığı hizmetlerle adından söz ettirecek' dedi.

BÜNYEMİZ DE ÖNEMLİ İSİMLER VAR
Bünyesinde Türkiye genelinde bir çok iş adamı, akademisyen, eğitimci, yazar kadrolardan oluşan insanlar olduğunu dile getiren Çepni;'Şu an da Afrika ülkeleri ile ihracaat anlaşmaları yaparak Türkiye ekonomisine ciddi anlamda katkı veren dernek içinde insanlarımız var. Bunu çok daha yukarılara taşımak istiyoruz. Ülke genelinde faaliyetlerimiz ve kurumsallaşma çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Buradam Samsunlu hemşehrilerimize çağrı yapıyorum ve bizlerle çalışmak isteyen, iş birliği içinde olmak arzusunda olan kardeşlerimiz bizleri arayabilirler.' diyerek sözlerini tamamladı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Katliam gibi kaza: 7 ölü, 15 yaralı
Katliam gibi kaza: 7 ölü, 15 yaralı
Bakan Albayrak'tan vergi açıklaması
Bakan Albayrak'tan vergi açıklaması