Dağdemir kabri başında dualarla anıldı

Görevi başında hunharca katledilen Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Aynur Dağdemir' in ölümünün birinci yıl dönümünde çalışma arkadaşları tarafından kabri başında dualarla anıldı.

Dağdemir kabri başında dualarla anıldı

Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Aynur Dağdemir'in ölümünün birinci yıl dönümünde mesai arkadaşları tarafından Asri Mezarlığı'nda bulunan kabri başında anıldı. 
Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri Genel Müdürü Güner Armutlu, Büyük Anadolu Hastaneleri Kurumsal İlişkiler ve İş Geliştirme Müdürü Fatih Esen, Meydan Şubesi Başhekimi Alpaslan Tuhta, Halkla İlişkiler Sorumluları, Doktorlar, Başhemşireler ve hastane personeli, Dağdemir' in kabrine çiçek bırakarak, dua etti. Kabir ziyaretinde din görevlisi tarafından da Yasin-i Şerif okundu.
19 Kasım 2015 tarihinde görevi başında hunharca katledilerek şehit olan Aynur Dağdemir'i unutmadıklarını, mesai arkadaşları olarak kalplerinde yaşattıklarını belirten  Büyük Anadolu Hastaneleri Genel Müdürü Güner Armutlu, "Zaman su gibi akıp gidiyor. Aynur ablamızı kaybedeli tam bir yıl oldu. Acısını ilk günkü tazeleği ile içimizde yaşıyoruz. Aynur ablamızın 1 yıl önce hunharca katledilmesi bizi şuanda aynı o günkü derin üzüntüleri, hüzünleri yaşamamıza sebep oluyor.  Ablamızın bizlere emanetleri olan kızları  Başak ve Tuğçe de aramızdalar. Onlar annelerini ne kadar özlüyor ise, bizde ablamızı o kadar özlüyoruz.  
Onu daima kalbimizde yaşatıyoruz, atamadık içimizden, hiç bir zamanda atamayacağız, kalbimizde yaşayacak.
Kendisinin çalıştığı hastanenin koridorundan geçtiğimiz de duygulanıyoruz, onun resmini gördüğümüzde hala taze olan anıları gözümüzün önüne geliyor. Bugün Büyük Anadolu Hastaneleri çalışanları olarak, Aynur ablamızın mesai arkadaşları olarak kabrine çiçek bıraktık, dualar ettik. Ruhu şad olsun, mekanı cennet olsun." dedi.

 

aynur dağdemir doğum uzmanı samsun büyük anadolu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şemdinli'de çatışma: 2 terörist öldürüldü, 1 terörist sağ yakalandı
Şemdinli'de çatışma: 2 terörist öldürüldü, 1 terörist sağ yakalandı
Genelkurmay Başkanı Akar: Kimsenin yanlış hesap yapmaması lazım
Genelkurmay Başkanı Akar: Kimsenin yanlış hesap yapmaması lazım