Advert

Darbeye karşı dayanıklı kılıf modelleri

Genel olarak akıllı telefon teknolojisinin bir dezavantajı olarak elbette ki dokunmatik ekranlar gösterilmektedir.

Darbeye karşı dayanıklı kılıf modelleri
Advert

Genel olarak akıllı telefon teknolojisinin bir dezavantajı olarak elbette ki dokunmatik ekranlar gösterilmektedir. Ufak bir darbe esnasında maalesef çizikler ve kırılmalar meydana geliyor. Her ne kadar telefon üreticileri bu konuda yeni tasarımlarını ortaya koysalar da, yine de bazı durumlarda yeterli olmamakla birlikte ekranlarda çizikler vazgeçilmez oluyor. Bunun için sizlerde iphone kapak ürünlerine göz atarak, arka kapaklarınızı ve ekranlarınızı çiziklere karşı koruyabilirsiniz.

Darbeye dayanıklı silikon

Silikon modeller bildiğiniz gibi darbe emici bir özelliğe sahiptir. Yumuşak yapısı sayesinde gelen darbeyi de hafifleterek cihazlarınıza yardımcı olmaktadır. Elbette ki yine burada kaliteli seçimlerin yapılması gerekiyor. Yan sanayi ve sahte ürünler cihazlarınıza tam bir koruma sağlamayacaktır. Tabi ki orijinal ürünlerinde de % 100 koruma garantisi vermesi pek doğru değildir. Alüminyum kılıflar Daha sert darbelere karşı cihazlarınızı korumak istiyorsanız, alüminyum malzemeden üretilen kılıflar tercihleriniz arasında olabilir. Elbette ki direkt olarak alüminyum sizlere sunulmuyor. Deri detaylar, işlemeler ve desenler ile birlikte dizayn edildikten sonra oldukça şık ve modern olarak karşınıza çıkıyor.

Ekran koruyucu özellik

Ekranlarınızı kırık ve çizilmelere karşı koruyabilmek için iphone 7 kapak ürünlerinin yanı sıra temperli, kırılmaz cam aksesuarlardan yararlanabilirsiniz. Bu yapıştırmalar farklı kalınlıklarda ve dayanımlarda üretilmektedir. Bazıları sadece çizilmelere karşı cihazlarınızı korurken, diğerleri de oldukça sert darbelere karşı ana ekrana zarar vermemesini sağlamaktadır. Renk ve modeller Her ne kadar iphone bu durumda çok renk ve çeşide yer vermese de piyasada birbirinden farklı desenli ve renkli ürünler bulunabilmektedir. Şeffaf silikon kılıflarda bile farklı modellere göz atabilmeniz mümkün olurken, alüminyum ürünlerde de yine farklı renk seçenekleri sizler için oluşturulmaktadır. Görseller üzerinden bazı renk ve modellere göz atarak, tarzınıza uygun olan seçimler yapabilirsiniz. http://www.iphone7kapak.com/ sitesinden hemen sipariş oluşturun.  

iphone 7 kapak alüminyum kılıflar darbeye dayanıklı silikon renk ve modeller iphone kapak
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Samsun'da uyuşturucu ticaretine 1 tutuklama
Samsun'da uyuşturucu ticaretine 1 tutuklama
Canik'ten kadınlara yeni armağan
Canik'ten kadınlara yeni armağan