Advert

Darıca Belediyesinden Havza Belediyesine ziyaret

Havza Belediyesi ile geçen yıl imzalanan protokol ile kardeş şehir olan Darıca Belediyesinden Havza Belediyesine ziyaret.

Darıca Belediyesinden Havza Belediyesine ziyaret

Kardeş Şehir Darıca Belediyesi Başkan Yardımcısı Mustafa İltekin, Havza Belediye Başkanı Murat İkiz’i ziyaret ederek bir süre görüştüler.
Havza Belediye Başkanı Murat İkiz’in makamında gerçekleşen görüşmede ikili ortak yapılabilecek çalışmalar, Darca Belediyesinin Havza Belediyesine verebileceği destekler gibi konularda ilgili görüşerek, belediyecilik deyilerini paylaştılar.
Aslen Havzanın Kocaoğlu Mahallesinden olan Darıca Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa İltekin bir Havzalı olarak Havza için ellerinden geleni yapacaklarını belirterek; “ Bizler her ne kadar gurbette yaşamakta olsak da doğduğumuz topraklar ile ilişkimizi hiçbir zaman kesmedik. Geçtiğimiz yıl atılan imzalar ile gönül bağımız olan Havza ile kardeş şehir olmaktan mutluyuz. İnşallah elimizden geldiği kadar Sayın Başkanım Murat İkiz ile ilçemiz için elimizden gelen ne var ise birlikte yapacağız.” dedi.
Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, Darıca Belediyesi Başkan Yardımcısı Mustafa İltekin’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek;   
 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KATİD'den eğitim çalışması
KATİD'den eğitim çalışması
Başbakan Yıldırım: 8-10 maddelik bir teklif önümüzdeki hafta Meclis'te olacak
Başbakan Yıldırım: 8-10 maddelik bir teklif önümüzdeki hafta Meclis'te olacak