Advert

Dikkat İsteyen Online Agar.io Oyunu

Eğer bir kişi ya da kişiler dikkatine son derece güveniyor ise o zaman agar.io oyunu tam bu kişilere göredir. Her noktada gelebilecek rakiplere karşı oldukça büyük bir dikkat ile onlardan kaçarak yok olmadan güçlenmeye çalışmak aynı zamanda büyük bir keyif verecektir

Dikkat İsteyen Online Agar.io Oyunu
Advert

Eğer bir kişi ya da kişiler dikkatine son derece güveniyor ise o zaman agar.io oyunu tam bu kişilere göredir. Her noktada gelebilecek rakiplere karşı oldukça büyük bir dikkat ile onlardan kaçarak yok olmadan güçlenmeye çalışmak aynı zamanda büyük bir keyif verecektir. Bununla birlikte bir diğer yandan oyunun şu an için dünyanın her yerinde son derece fazla bir şekilde oynanamaya devam etmektedir. Agario private server Herkesin büyü bir zevkle oynamayabileceği bu güzel oyun adına tek yapılması gereken internetten oyuna girmek giriş yapmak ve daha sonra da ilk önce bir nick belirlemektir. Bundan sonra ise ilk oyuna giren herkes son derece küçük bir yuvarlak ile başlamaktadır ve önüne gelen tüm birbirinden farklı ve son derece küçük olan noktacıkları yutmaktır.

Yuvarlak Sürekli Büyür

Bu sayede ekran üzerinde görülecektir ki yuvarlak gittikçe daha da büyümeye devam etmektedir. Anca bu noktada şu akıldan hiç çıkarılmamalı ki agario içerisinde bir kişi ya da kişilerin yuvarlakları oyunun ilk başına son derece küçük olarak başladığı için daha hızlı hareket etmektedir. Bu tür bir nedenden dolayı da etraftaki tüm rakiplere karşı son derece dikkat etmek gerekmektedir. Yuvarlağın karşısına başka ve daha büyük bir yuvarlak rakip çıktığı zamanda oldukça hızlı bir şekilde manevra yapılması gerekmektedir.

 Ateş Edilebilir

Oyunun içerisinde bunlarda son derece fazla olduğu da unutulmamalıdır. Oyun içerisinde aynı zamanda ateş etme yeteneği de olduğunu söylemek gerek. Bunun için de agar.io oyunu içerisinde bir kişi ya da kişilerin karşısına her hangi bir rakip çıktığı zaman ona karşı ateş edilerek yok etme şansı bulunmaktadır.

Bilindiği üzere oyun içerisinde sürekli olarak gezilmekte de bu agario oyun bünyesinde bu sonsuz dünyanın kapladığı alan hiçbir şekilde bitmemektedir. Bu yüzden de rakibin ya da rakiplerin nereden çıkacakları hiç belli olmaz. Bununla birlikte bir de bu son derece keyifli oyun içerisinde bir takım yuvarlak engeller çıkmaktadır. Tüm bu engellere de son derce dikkat ederek ve bu engellere hiçbir şekilde dokunmadan geçmek büyük bir önem taşımaktadır.

Site adresi: http://agariowun.com

agario private server agario agariowun
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Samsun'da uyuşturucu ticaretine 1 tutuklama
Samsun'da uyuşturucu ticaretine 1 tutuklama
Canik'ten kadınlara yeni armağan
Canik'ten kadınlara yeni armağan