Reklamı Geç
Advert
Advert

Advert

EĞİTİME YAPILAN HER YATIRIM TÜRKİYE'NİN AYDINLIK GELECEĞİ İÇİN

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, eğitime yapılan her yatırımın Türkiye'nin aydınlık geleceğine yapılan yatırım olduğunu söyledi.

EĞİTİME YAPILAN HER YATIRIM TÜRKİYE'NİN AYDINLIK GELECEĞİ İÇİN
Advert

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Özel Samsun TAKEV (Türk Alman Kültür Eğitim Vakfı) Anadolu Lisesi yöneticileri ve öğrencilerini ağırladı. Ziyarette Öğrencilerden Sinem Sarıkaya'nın 14 yıl önce küçük bir çocuk iken dedesinin kucağında Başkan Yılmaz ile çektirdiği fotoğrafı tekrar göstermesi Yılmaz'ı duygulandırdı.

HEDEFLERİNİZİ YÜKSEK TUTUN

Almanya, Polonya ve Fransa'dan gelen öğrencilerin de yer aldığı ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, eğitime yapılan yatırım ve katkının, geleceğe yatırım yapmak anlamına geldiğini belirterek, öğrencilerden gelecekte Samsun'u en güzel şekilde temsil etmeleri için hedeflerini yüksek tutmalarını istedi.

EĞİTİM İÇİN YAPILAN HER YATIRIM TÜRKİYE'NİN GELECEĞİ İÇİN

Konuklarına Samsun'u anlatan Yılmaz, "Turizm, sağlık, spor anlamında Samsun'da her şey var. Türkiye'nin birçok ilinde olmayan Golf sahamız bile var. Bu şehir eski bir tütün şehri. Eskiden Samsun denilince akla tütün geliyordu. Ancak şimdi tütünün yerini fındık aldı. Özellikle eğitim için buraya gelen yabancı öğrencilerimizden isteğim şehrimizi kendi ülkelerinde iyi anlatıp tanıtmaları" dedi. Samsun'un bir öğrenci ve eğitim şehri olduğunu, son yıllarda okullaşmada büyük bir başarı yakalanan Samsun'da eğitim kalitesinin yükseltilmesi için Büyükşehir Belediyesi olarak tüm imkanların seferber edildiğini de belirten Yılmaz, "Eğitim bizim en büyük önceliğimizdir. Çünkü öğrencilerimize yaptığımız her yatırımı Türkiye'nin aydınlık geleceğine yapılan yatırım olarak görüyoruz" diye konuştu. Renkli görüntülerin yaşandığı ziyaret hatıra fotoğrafı çekiminin ardından sona erdi.

Advert

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Rize Emniyet Müdürü'nün şehit olduğu olayla ilgili flaş gelişme
Rize Emniyet Müdürü'nün şehit olduğu olayla ilgili flaş gelişme
İstanbul'da  DAEŞ operasyonu; yabancı uyruklu 19 kişi gözaltına alındı
İstanbul'da DAEŞ operasyonu; yabancı uyruklu 19 kişi gözaltına alındı