Advert

En güzel peluş ayı modelleri

Oyuncak firmalarının üretimleri arasında pek çok farklı model bulunurken, elbette çocuklarımızın yanı sıra sevdiklerimize de bu sektörde hediyeler alabilmek mümkündür.

En güzel peluş ayı modelleri

Oyuncak firmalarının üretimleri arasında pek çok farklı model bulunurken, elbette çocuklarımızın yanı sıra sevdiklerimize de bu sektörde hediyeler alabilmek mümkündür. En çok tercih edilen ve bayanlar tarafından oldukça fazla tercih edilenlerden birisi de oyuncak ayı kapsamında yer alıyor. Farklı farklı büyüklüklerde, renk ve modellerde üretilen bu ayıcıklar, bir insan boyunda dev bir oyuncak olarak da üretilirken, ilgileri üzerine topluyor.

Romantik modeller

Sevdiğiniz bir kişiye, sevgilinize, eşinize ya da dostunuza romantik bir hediye almak istiyorsanız, elinde kalp taşıyan büyük bir peluş ayı mükemmel bir seçim olabilecektir. Bembeyaz bir model de güzel kırmızı ve bir kalp konumlandırılmış olurken, dikkatleri üzerine çekmesi mümkün olacaktır.

Özellikler hakkında bazı detaylar

Elbette ki bahsetmekte olduğumuz bu ürünler, barbie oyuncak bebek evi, oyuncak firmaları dahilinde sizlere sunulmaktadır. Yine üretimde olan ayıcıkların farklı teknik özellikleri bulunurken, bunlar arasında şunlara göz atabilmek mümkün olmaktadır.

  • Welsoft kumaşlardan üretim gerçekleşmektedir. Yine farklı kumaş türleri olarak da üretimler gerçekleşebiliyor.
  • Dikiş ipi olarak genel olarak polyester ipler tercih ediliyor
  • Gözlerde plastik ürünler kullanılırken, yine burun için tercih edilen madde ise welsoft kumaşlar oluyor. Üzeri nakış işlemesi ile birlikte şekillendirilmektedir
  • Ayaklarında kullanılan sert mukavva ve kadife kaplaması modellerin kalitesini ortaya koyabiliyor
  • İçerisinde elyaf doldurulmaktadır. Yine farklı dolgu malzemeleri de tercih edilmektedir. Bu elyaflarına, peluş ayıların temizlenmesi üzere yıkanmasında dağılmaması için de astarlı dikişler yapılmaktadır. Bu özelliği dikkat etmek oldukça önemlidir.
  • Genel olarak boyalarda kanserojen maddelerin kullanılmamasına dikkat edilmeli ve Avrupa oyuncak güvenlik testlerinden de geçmiş olması gerekmektedir. Böylelikle sağlık şartlarına uyulmuş olurken, daha sağlıklı seçimler yapmış olacaksınız. Diğer detaylar için üretici firma ile iletişime geçebilirsiniz.
oyuncak ayı oyuncak barbie oyuncak bebek evi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vatandaş sosyal medyadan yazıyor, Başkan Yılmaz anında cevaplıyor
Vatandaş sosyal medyadan yazıyor, Başkan Yılmaz anında cevaplıyor
FETÖ propagandasından tutuklandı
FETÖ propagandasından tutuklandı