Advert

EN GÜZEL ROMANTİK FİLMLER

Bizim için film izlemek önemlidir ancak daha da önemli olan konuların başında hangi filmi hangi film sitesinden izleyeceğinizdir.

EN GÜZEL ROMANTİK FİLMLER

 Çünkü internete baktığınız zaman o kadar fazla film sitesi dolu ki hepsi birbirinden farklı hepsi birbirinden değişik. Değişikliğin en büyük nedenlerinden bir tanesi film sitesine girdiğinizde filmleri bulamıyor ve yalnızca fragmanlarıyla yetiniyor olmanız bu şekilde olunca da insan kendisini boşa zaman kaybetmiş gibi hissediyor. Hâlbuki bu şekilde olmasa direk olarak filmleri izleyebilsek daha keyifli olacak. İşin bir diğer yanı ise film sitelerindeki reklamlar. Yani bu reklamlar bazen o kadar boyut değiştiriyor ki filmi izliyorsunuz reklam mı takip ediyorsunuz bunu anlayamıyorsunuz.

Film izle sitelerinde en büyük avantaj işini dört dörtlük şekilde yapanlardan yana oluyor çünkü bir çok film izleyicisi sitenin kalitesinin farkına vardığında bir sonraki filmleri izlemek için yeniden o siteye geliyorlar. Bu konuda size örnek olarak www.720pfilmizle.tv sitesini gösterebilirim. Ve siz de keyfinizce işte bu yukarıda bahsetmiş olduğum sizi rahatsız edecek hiçbir durumun olmadan film izlemenin keyfini sürebileceksiniz. Örneğin romantik filmler konusunu ele alalım sevdiğinizle ya da eşinizle güzel bir film izliyorsunuz ve filmin en heyecanlı yerinde filmin donmasıyla karşılaşıyorsunuz bu sizi kahreden bir şey olacak çünkü sizde romantizmin tap tavan yaptığı yerde kaldınız öyle baş başa. Bu durumda yapacak bir şey yok ya kapatacaksınız ya da donmanın geçmesini bekleyeceksiniz tabii ki geçerse.

İşte az önce bahsettiğim sitede böyle bir durumla karşılaşıyor olmanız mümkün değil. Sitenin sahipleri siteyi tam anlamıyla kullanıcı dostu haline getirmişler tüm filmlerin kategorileri ve de bulunması kolay donma gibi bir sorunla karşılaşmıyorsunuz çünkü alt yapıları mükemmel bir şekilde tesis edilmiş.  Keşke diyoruz aslında tüm film siteleri de bu site gibi olsaydı ancak maalesef ki kalite söz konusu olduğunda öbürlerinden eser olmuyor.

Örneğin oturduğunuz eşinizle ya da sevdiğinizle siteden romantik bir film izliyorsunuz örneğin Kızım Olmadan Asla filmi konusu gereği filmden ister istemez kopamıyorsunuz çünkü öyle bir konu işlemişler ki kopmanıza izin verilmiyor hep bir sonraki sahneyi merak ediyorsunuz. İşte bu tarz filmleri siteden izlediğiniz de kesinlikle keyfine de doyum olmuyor. Kısacası arkadaşlar doğru olanı sizlere belirtmem gerekirse film değil filmden önce güzel bir site bulmaya önem vermelisiniz. Ancak bu şekilde izlediğiniz filmden keyif ve zevk alabilirsiniz. Bu ister romantik bir film olsun isterse aksiyonu bol yüklü bir film olsun her filmde aynıdır.

Bu büyük emeklerinden ve bizi memnuniyetlerinden dolayı site sahiplerine ben sizin ve kendimin yerine teşekkür etmek ve başarılarının devamını getirmelerini dilemek istiyorum. İyi ki varsınız iyi ki sektördesiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Eski bakanın katil zanlısı olayı anlattı
Eski bakanın katil zanlısı olayı anlattı
Öldürülen Gri listedeki terörist, 2 polisi şehit etmiş
Öldürülen Gri listedeki terörist, 2 polisi şehit etmiş