Reklamı Geç
Advert
Advert

Advert

En Yeni Ürünlerden Dudak Şekillendirici Plumpy

Günümüz estetik kaygıları birçok insana standardize edilmiş güzellik kalıpları baskısıyla oluşmuştur.

En Yeni Ürünlerden Dudak Şekillendirici Plumpy
Advert

En Yeni Ürünlerden Dudak Şekillendirici Plumpy

Dudakların ameliyatsız ve iğnesiz dolgun olması  artık kolay bir hayal olmuşken bunu sağlayan ise plumpy dudak isimli bir ürün oldu.

Silikon bir ucu olan ve kolay bir şekilde ruj gibi sürülebilen Plumpy ile iğnesiz ve estetiksiz bir biçimde dolgun dudaklara sahip olmak mümkün oluyor. Birbirinden farklı dolgu yöntemlerinin kullanılması ile dudakların daha diri görünmesi söz konusu olabilir. Ancak bu yöntemleri tercih etmeyen kadınlar, estetiksiz müdahalelerle dolgun dudaklara sahip olmak ister.

Plumpy de bir ruj sürer gibi sürülebilen içeriğindeki bitkisel maddelerle dudakların daha dolgun görünmesini sağlayan ürünler arasındadır. Yan etkisi olmayan ve tamamen doğal olan bu ürün, birbirinden farklı maddeler içerdiği için dudakların onarılmasını da sağlar.

Sağlıklı, dolgun ve diri dudaklar için ihtiyacınız olan her bitkiyi tek bir yerde toplayan Plumpy ile pratik bir şekilde dudaklarınızın bakımını sağlayabilirsiniz ve dolgun görünmesini de garanti edebilirsiniz.

Plumpy Nasıl Bir Ürün?

İçinde 13 farklı bitki özü bulunan Plumpy, goji berry, deniz yosunu, soya yağı, capsium, hilurlip ve SYM 3D gibi maddeler içermektedir. Bu maddeler dudak sağlığı için önemli olmakla birlikte, dudakların dolgun görünmesini sağlayan etki mekanizmalarını da çalıştırır.

Dudaklardaki yağ dokusunu arttıran ve büyüten Plumpy, kollajen dokuyu da harekete geçirerek daha dolgun görünmesini sağlar. Bu yüzden dudak dokusunu iyileştiren ve daha güzel görünmesini sağlayan ürün, yan etkisi de bulunmadığı için güvenilir bir şekilde kullanılır. Plumpy kullanıcı yorumları özellikle kısa sürede dolgunluk verdiği söyleniyor.

Sipariş verdiğinizde bir ya da iki üç tane alabileceğiniz ürününün adet fiyatı 59 TL olarak bilinmektedir. Plumpy kullandığınızda başarılı bir şekilde süreceğiniz rujunuzu her zaman dudaklarınıza sürebileceğiniz Plumpy bir dudak koruyucu gibidir.

Yapılan araştırmalarda %95 oranında daha dolgun dudaklar ve %85 oranında daha pürüzsüz dudaklar elde eden kadınlar bu üründen memnun kalmıştır. Dudakların sağlıklı bir şekilde  görünmesi ve daha dolgun görünmesi için her yaştan kadının bu ürünü kullanması herhangi bir sakınca içermemektedir.  Günde iki kez kullanılan ürün, düzenli olarak kullanıldığında dudakların daha dolgun ve güzel görünmesi için etki etmektedir. Plumpy kullanımının başarılı bir şekilde sonlanması için düzenli kullanılması şarttır. Bu yüzden genelde 2 aylık kürler şeklinde önerilmektedir.

Plumpy ürününü markanın resmi internet sitesinden satın alabilirsiniz. Oldukça ekonomik olarak alınan ürünler fiyat açısından da ekonomiktir. Bu yüzden birden fazla alımlar söz konusu olduğunda çok daha uygun fiyatlara denk gelebilmektedir. Ürünü satın aldığınızda 10 TL kargo ücreti ile de http://plumpyturkiye.com/ sitesi üzerinden sipariş vererek bu fiyatlardan alabilirsiz. Estetiğe gerek kalmadan kullanılabilen Plumpy ile dudaklarınızın sağlıklı ve dolgun görünmesi mümkün oluyor. Bunun için ekonomik olarak satın alacağınız üçlü paketlerle bu ürünü deneme şansını yakalayabilirsiniz.

 

 

Advert

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
YPG, Suriye'nin Kamışlı kentinde hendek kazmaya başladı
YPG, Suriye'nin Kamışlı kentinde hendek kazmaya başladı
YSK'nın yerel seçim takvimi belli oldu
YSK'nın yerel seçim takvimi belli oldu