Advert

ESKİ BAŞKAN İSMAİL UYANIK'A TARAFTARLARDAN TARİHİ ÇAĞRI

​Samsunsporlu taraftarlar ay sonunda Samsunspor'da yapılacak olan olağanüstü ve seçimli genel kurul öncesi efsane başkan ismail Uyanık'a çağrıda bulunarak 'sensiz olmuyor.' dediler.

ESKİ BAŞKAN İSMAİL UYANIK'A TARAFTARLARDAN TARİHİ ÇAĞRI

UYANIK'A GÖREVE GEL ÇAĞRISI
Samsunspor yönetimi son dönemlerde alınan sonuçlar sonrasında aldığı 'Olağanüstü ve Seçimli Genel Kurul' kararını resmi internet sitesinden duyurdu. İlk oturumunun 20 Aralık 2017 Çarşamba günü, ikinci oturumunun ise çoğunluğa bakılmaksızın 28 Aralık 2017 Perşembe günü Atakum ilçesinde ki Büyükşehir Sanat Merkezi'nde gerçekleştirileceği belirtildi. Bu gelişmelerin ardından Samsunsporlu taraftarlar harekete geçerek Samsunspor'un efsane başkanı İsmail Uyanık'ın yeniden kulübün başına geçmesi için sosyal medyadan çağrıda bulundular.

ONUNLA ONURLU ŞEKİLDE YÜRÜDÜK
14 yıl süreyle Samsunspor'da başkanlık yapan ve takımı süper ligde tutmayı başaran ismail Uyanık'a taraftarların güveni tam. Samsunspor'un içinde bulunduğu kötü durumdan sadece Uyanık'ın çıkaracağı görüşünde birleşen Samsunsporlu taraftarlar;'O futbolu bilen, yöneten bir insan. İsmail Uyanık döneminde de sıkıntılar yaşadık ama başımızı hiç öne eğmedik. Siyasilerin değil, Samsunspor'a yüreğini koyan ve kimseden talimat almayan bir başkanla onurlu bir şekilde yürüdük. Bizlere kimseye avuç açtırmayan efsane başkanımız İsmail Uyanık'ı kulübün başında görmek istiyoruz.' dediler.

YANLIŞ İŞLER YAPILIYOR
Her takımın kötü günler yaşayabileceğini ancak Samsunspor'un onurlu duruşunun kaybolduğunu dile getiren taraftarlar;' Transferler yapıyoruz fos çıkıyor. Hoca getiriyoruz yanlış tercihler kullanıyoruz. Yönetim kurulu oluşturuyoruz takıma bir kuruş para veren yok. Samsunspor bu şehrin tek markası ve kimsenin reklam yapma yeri değildir. Bizler iyi günde kötü günde bu takımın yanında olmaya elbette devam edeceğiz. Geçen sene olduğu gibi şampiyonluk parolasıyla yola çıkan takımımız şimdi 'Acaba düşer mi? Geçen sene ki sendromu yaşar mı?' diye endişe ediyoruz. Bizi bu duruma getirmeye kimsenin hakkı yok.' diye konuştular. meydannet.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adıyaman'da öldürülen teröristler 'fotokapan' ile görüntülenmiş
Adıyaman'da öldürülen teröristler 'fotokapan' ile görüntülenmiş
MEB'den Danıştay'ın 'öğrenci andı' kararıyla ilgili açıklama: Henüz kesinleşmedi
MEB'den Danıştay'ın 'öğrenci andı' kararıyla ilgili açıklama: Henüz kesinleşmedi