GAZİPAŞA İLKOKULU’NDA GÜNLERDEN SAMSUNSPOR

Samsun Maarif Hareketi projesi kapsamında Gazipaşa İlkokulu öğrencileri Samsunspor futbolcuları Burhan ARMAN ve Berkay POLAT ile panelde buluştu. Gazipaşa İlkokulu Müdürü Erkan ALTINTAŞ ;öğrencilerin Samsunspor sevgisini yaşamaları için öğrenci –futbolcu buluşmalarına önem verdiklerini belirtti.

GAZİPAŞA İLKOKULU’NDA GÜNLERDEN SAMSUNSPOR

Samsun Maarif Hareketi projesi kapsamında Gazipaşa İlkokulu öğrencileri Samsunspor futbolcuları Burhan  ARMAN ve Berkay POLAT ile panelde buluştu. Gazipaşa İlkokulu Müdürü Erkan ALTINTAŞ ;öğrencilerin Samsunspor sevgisini yaşamaları için öğrenci –futbolcu buluşmalarına önem verdiklerini belirtti.

            Gazipaşa İlkokulu’nda panel düzenleyerek Samsunspor sevgisini öğrencilerimize yaşatan TARAFTARIN SESİ programı yapımcıları Selamet ATLI  ve Hüseyin KARATAŞ Gazipaşa İlkokulu olarak teşekkür ediyoruz.Programa  , Atakum Özel Eğitim Okulu müdürü Mustafa  Yiğit, Ticaret ve Sanayi  Odası Ortaokulu müdürü Nusret Sarı  ve okul aile birliği başkanı Sinan Karaosman , Kubilay İlkokul müdürü Mehmet KOCA ,Mehmet Akif Ersoy İlkokulu müdürü Sezai Tiryaki , Selahiye Mahallesi muhtarı Derya Özer Bozkurt, Pazar Mahallesi muhtarı Murat Şahin’de katıldılar.Gazipaşa İlkokulu öğretmenleri yoğun duygular yaşayan öğrencilerini yalnız bırakmadılar. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erdoğan: Hedefi, vizyonu olmayanlara hiçbir şey emanet edilmez
Erdoğan: Hedefi, vizyonu olmayanlara hiçbir şey emanet edilmez
Yeniden yapılandırmada 31 Temmuz son gün
Yeniden yapılandırmada 31 Temmuz son gün