Gençlik Kollarından Taşçı’ya tam destek

Ziyaretine gelen AK Parti Atakum İlçe Gençlik Kolları üyesi gençlere tavsiyelere bulunan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Gençlik kollarından, dünya liderliğine ulaşan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı kendinize örnek alın. Türkiye’nin geleceği sizlersiniz” dedi.

Gençlik Kollarından Taşçı’ya tam destek

AK Parti Atakum İlçe Gençlik Kolları Başkanı Halil Ayhan ve yönetim kurulu üyeleri, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’yı makamında ziyaret etti. Geçtiğimiz hafta yaşanan bayrak değişimi ile görevi devralan Gençlik Kolları Başkanı Ayhan’a görevinde başarılar dileyen Başkan Taşçı, “Gençlik kollarında siyasi hayatına başlayan Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı örnek alın. Aranızdan, geleceğin önemli siyasetçilerinin çıkacağına inanıyorum” dedi.

GENÇLER SİYASETTE OLMALI

Geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen genel kurulda AK Parti Atakum İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı görevini devralan Halil Ayhan, yönetim kurulu üyesi gençlerle birlikte Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’yı ziyaret etti. Ziyaret karşısında duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Taşçı, “AK Parti Atakum İlçe Gençlik Kolları, bugüne kadar olduğu gibi, bugünden sonra da bizim en önemli güç kaynaklarımızdan olacaktır. Yaşanan bu kan değişiminin ardından göreve gelen Halil Ayhan kardeşime başarılar diliyorum. Ayrıca büyük ve güçlü bir yapı olan Atakum AK Gençlikte yer alan kardeşlerimi de kutluyorum. Siyasete gençlik kollarıyla başlayan, şu anda bir dünya lideri olarak gerek Türk, gerekse İslam coğrafyasının önemli bir ismi haline gelen Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı örnek alan bir neslin, ileride neler başarabileceğine olan inancım tamdır. Gençlerin aktif siyaset içerisinde bulunmasını son derece önemsiyorum. Birlik ve beraberlik içerisinde yürüdüğümüz AK Parti Atakum İlçe Gençlik Kollarımızın da her zaman yanında olduğumu bir kez daha dile getiriyorum” dedi.

TAŞÇI’YI SEVİYORUZ

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’nın, “genç” odaklı projelerle Atakum İlçesini geleceğe hazırladığını söyleyen AK Parti Atakum İlçe Gençlik Kolları Başkanı Halil Ayhan, “Siyasete genç yaşta atılan ve bugün Türkiye’nin en genç belediye başkanlarından birisi olan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, bizim için önemli bir ağabey konumundadır. Kendisini başarılı projelerinden dolayı kutluyoruz. Atakum AK Gençlik olarak da her zaman yanındayız. Bugüne kadar büyük bir uyum içerisinde hareket eden yapımızı, daha güçlendirerek, kendimizi 2019 seçimlerine hazırlıyoruz. Yapılamayanların yapıldığı, birbirinden önemli projelerin ilçe halkıyla buluşturulduğu başarılı bir dönemin ardından, 2019 seçimlerinde, verdiği sözleri tutan bir belediye başkanı olarak İshak Taşçı’nın arkasında durmaya devam edeceğiz. Gençlik, Başkan Taşçı’yı seviyor. Başkan Taşçı’da gençleri seviyor ve büyük önem veriyor. İnanıyorum ki bu birlik ve beraberlik içerisinde daha birçok önemli işe imza atacağız” diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
misafir     2018-04-05 Sayın başkan sayın Cumhurbaşkanı valla izin vermezdiki bizim yaşadıklarımıza haberi olsa kabulde etmez Edermi binasının bütün bahçelerinde içki içilsin sazlar cümbüşler çal sın Valiliğe belediyelere cimere bimere yazılanlar denizevler 214 sokaktan ankara ya varır ucuca eklesek bahçelerimiz işgal edildiğinde doğanlar asker mahkeme yıkım verdi ğindekilerde okullu oldu yasalar işletilmeyince kendi yasalarını işletiyolar bu gece 01 de bit ti Allah için birini gönder inanmazsan baksın dayanılmıyor
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TSK'dan hava harekatı açıklaması
TSK'dan hava harekatı açıklaması
Trump: ABD'yi bir daha tehdit ederseniz, sonuçlarına katlanırsınız
Trump: ABD'yi bir daha tehdit ederseniz, sonuçlarına katlanırsınız