Advert
Advert
Advert

Genital estetik Ankara hizmetleri

Son yıllarda estetik merakı aldı başını gidiyor. Bazı zamanlarda tamamen görsel amaçlı tercih edebilirsiniz ama bazı zamanlarda bir mecburiyet olarak yapılması gerekli olabiliyor.

Genital estetik Ankara hizmetleri

Son yıllarda estetik merakı aldı başını gidiyor. Bazı zamanlarda tamamen görsel amaçlı tercih edebilirsiniz ama bazı zamanlarda bir mecburiyet olarak yapılması gerekli olabiliyor. Genital estetik Ankara kliniğinde hizmet veren Doktor uzay Yıldırım ise özellikle son yıllarda genital estetik müdahalelerin çok yapıldığını ve çoğunun yapılması gereken bir uygulama olduğunu dile getiriyor.

Genital estetik kaça ayrılır?

Genital estetik kendi arasında birçok farklı operasyon ile ayrılıyor. İstenirse iç dudak estetiği ayrı, dış vajina dudak estetiği ayrı tercih ediliyor. Bunların yanı sıra genital estetiği olarak kızlık zarı onarımını ve vajinal daraltmayı da bu gruba ekleyebiliriz.  Genital Estetik Ankara kliniklerinde kişi memnun olmadığı ve yaptırmak istediği sıkıntısı ile ilgili en hızlı şekilde sonuç alıyor olacak ve gerekli muayeneler sonrasında ise genital bölgeniz için en doğru tedaviyi almış olacaksınız.

Genital estetik bakirelere yapılabilir mi?

Genital estetik bakireler için dudak estetiği olarak yapılabilir. Bazı bayanların iç dudakları dışarıya sarkma gibi durumlar ile karşılaşıyor olabilir. Bu durum özellikle bekar olup evlenmek isteyen kızları çok daha fazla rahatsız etmektedir. Dolayısı ile doktorunuzdan bu konuda yardım alabilirsiniz. Vajina sıkılaştırma Ankara kliniğinde dolayısı ile bakirelerin zaten bunu yaptırma gibi bir derdi sıkıntısı olmayacaktır.

Ameliyatsız vajina daraltma var mıdır?

Ameliyatsız vajina daraltma teknikleri de artık sizlere sunuluyor. Dolayısı ile artık sıkılaştırma yöntemi ile teknolojinin yardımını alıp vajina daralta yaptırabilirsiniz. Vajina sıkılaştırma Ankara kliniklerinde Mono Polar radyo frekans tekniği ile var olan gevşeklikler ve bunun yanı sıra var olan idrar kaçırmaları problemleri için sonuç alabileceksiniz.

İdrar kaçıranlara yeni teknoloji

Ameliyatsız vajina daraltma teknikleri aynı zamanda idrar kaçıran kişiler içinde önerilmektedir. Doğumlardan sonra meydana gelen ya da ilerleyen yaş sonrası ortaya çıkan idrar kaçırma şikayetleriniz var ise o halde Vajina sıkılaştırma Ankara kliniklerinde Doktor Uzay Yıldırım ile görülebilirsiniz.

Doktorun tüm bilgilerine ise www.uzayyildirim.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Olaylı derbi soruşturması: Gözaltı sayısı 31'e yükseldi
Olaylı derbi soruşturması: Gözaltı sayısı 31'e yükseldi
Meclis 23 Nisan oturumunda gergin anlar
Meclis 23 Nisan oturumunda gergin anlar