Reklamı Geç
Advert
Advert

Advert

GÖKSEL YERİNDE ADAYLAR SAHADA

AK Parti'de il başkanı Muharrem Göksel'in il başkanlığı koltuğunda kalıp kalmayacağı belirsizliğini korurken, Göksel'in görevden alınabilme ihtimaline karşılık bazı isimlerin saha çalışmalarında ve genel merkezle dirsek temasında olduğu öğrenildi.

GÖKSEL YERİNDE ADAYLAR SAHADA
Advert

İL BAŞKANI KİM OLACAK?
Eski Bakan Mustafa Demir, eski milletvekili Ahmet Yeni,  3. Dönem AK Parti İl Başkanı Osman Çetinkaya, Av. Hakan Karaduman, Sağlık Bakanı Ahmet Demircan'a yakınlığı ile bilinen Hasan Tahsin Şengül, Canik Eski İlçe Başkanı Yılmaz Hocaoğlu, Siyaset Bilimci ve AK Parti Atakum Meclis Üyesi Mustafa Yeşilyurt'un AK Parti İl Başkanlığı için nabız yokladıkları, Göksel'in istifasının gündeme gelmesi halinde çalışmalara start verecekleri belirtiliyor.

SON KARAR ERDOĞAN'IN
AK Parti Genel Merkezi ise Samsun'da ilgili çalışmaları büyük bir titizlikle yürüttüğü söylenirken, Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş'ın il başkanlığı için AK Parti'nin önde gelen isimlerinden bilgi aldığı ve ilçe kongreleri öncesi Samsun il başkanının bir an önce belirlenmesi için yoğun bir çalışma yüruttüğü kaydedildi. Erdoğan'ın halen masasında olan Samsun il başkanlığı konusunun kısa bir süre içinde çözüme kavuşacağı öğrenildi.

 

Advert

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
SAMSUN     2017-12-12 SAMSUN ESKİ MİLLETVEKİLLERİ OLMAMALI... SAMSUN SEÇMENİNDEN PARTİ İÇİNDEN TEPKİ ALIR.
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Samsun emniyeti, yılbaşında sahte içki için teyakkuzda
Samsun emniyeti, yılbaşında sahte içki için teyakkuzda
Samsun’da dilenci çocuk sorunu endişelendiriyor
Samsun’da dilenci çocuk sorunu endişelendiriyor