GÜMÜŞ: SAMSUN İÇİN TAŞIN ALTINA ELİMİZİ DEĞİL GÖVDEMİZİ KOYUYORUZ

Bir dizi ziyaretler de bulunmak için Ramazan ayının son günlerinde Samsun'a gelen ve yerel medyayı ziyaret eden SAMKON Genel Başkanı Sezgin Gümüş önemli açıklamalar yaptı.

GÜMÜŞ: SAMSUN İÇİN TAŞIN ALTINA ELİMİZİ DEĞİL GÖVDEMİZİ KOYUYORUZ

Samsun'un gelişmesi ve büyümesi için taşın altına ellerini değil, gövdelerini bile koymaktan asla çekinmeyeceklerini belirten Gümüş;'Hem içeri de hem de dışarı da güçlü bir Samsun lobisine ihtiyaç olduğunu görüyoruz. SAMKON olarak Türkiye'nin 7 bölgesinde ve yurt dışında çok daha güçlü bir Samsun için önemli çalışmalar başlattık.' dedi.

SAMSUN BENİM GURURUM
SAMKON'un konfederasyon başkanlığına seçildiği 1.5 yıllık dönem de önce birlik ve beraberliği tesis ettiklerini sonrasında ise Samsunla ilgili projeleri hayata geçirmeye devam ettiklerini belirten Gümüş,'Burası Türkiye'nin en büyük hemşehri derneklerinin başında gelen bir kurum. Böylesi devasa ve insan selinin olduğu yapılar da birlik ve beraberlik içinde hareket edebilmek çok önemli. Biz önce bunu başardık. Tüm teşkilatlarımız uyum içinde çalışıyorlar. SAMKON üst yönetimi olarakta bizler 'Samsun için ne yapabiliriz?' diye kafa yoruyoruz. Samsun benim derdim, gururum, onurum bir şehir. Bu şehre bir çivi çakanı bile ellerimizin avuçları patlayıncaya kadar alkışlar ve baştacı ederiz' diye konuştu.

SAMSUN LOBİSİ DEVREDE
Türkiye'nin 7 bölgesinde Samsun'u temsil ettiklerini kısa zaman da ise Viyana'da bir temsilcilik açacaklarını belirten Gümüş;'Samsunlular bundan sonra sadece Türkiye'de değil, dünyanın her yerinde seslerini çok daha güçlü duyuracaklar. İstanbul'da, Ankara'da, izmir'de ve ülkemizin değişik illerinde artık Samsunlu belediye başkanı, Samsun milletvekili, Samsunlu belediye meclis üyeleri diyebileceğimiz isimleri çokça görebileceksiniz. Bunlar için çalışıyoruz. Allah benim dönemimde bu işleri yapmayı nasip etsin. Samsunla ilgili gerek yöneticilerimizle, gerek belediye başkanlarımızla, gerekse bürokratlarımızla tam bir dirsek teması halindeyiz. Samsun söz konusu olduğunda gerisi teferruat diyoruz.'  şeklinde konuştu.

MEDYA BİZİM GÖZÜMÜZ
Samsun medyasıyla daha rahat buluşabilmek için Samsun'a, SAMKON basın iletişim merkezi adı altında yakın bir zamanda güzel bir büro kuracaklarını söyleyen Gümüş,'Sık 
sık Samsun'a gelen bir genel başkan olduğumuz için özellikle Samsun medyasıyla buluşmakta, derdimizi anlatmakta sıkıntılar yaşIyorduk. Bundan sonra kuracağımız güzel bir basın bürosoyla gerek basın toplantılarını, gerekse yurt içinden ve yurt dışından yapacağız özel görüşmleri, aynı zamanda Samsun'a açıklayacağımız önemli projeleri bu basın merkezinden anında tüm Samsun yerel medyasına ulaştırmayı hedefliyoruz. Bunu da yakın bir zaman da hayata geçirip medya ile ilşikilerimizi daha düzenli bir yapıya dönüştüreceğiz.' diyerek sözlerini tamamladı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Irak'ın kuzeyinde çatışma: 2 şehit, 2 yaralı
Irak'ın kuzeyinde çatışma: 2 şehit, 2 yaralı
Muharrem İnce'den liste yorumu
Muharrem İnce'den liste yorumu