GÜMÜŞ'TEN, SAMSUNSPOR'A TAM DESTEK

SAMKON Genel Başkanı, Samsunspor eski Kulüp Başkanı Sezgin Gümüş, yeni sezonda Samsunspor'a başarılar diledi. Gümüş" el ele gönül gönüle verirsek bu sene şampiyon olacağımızdan hiç şüphem yok" dedi.

GÜMÜŞ'TEN, SAMSUNSPOR'A TAM DESTEK

Bir dönem Samsunspor kulüp başkanı olarak görev yapan Samkon Genel Başkanı Sezgin Gümüş, Samsunspor'a yeni sezonda başarılar dileyerek, tüm Samsun halkını Samsunspor'a sahip çıkmaya davet etti. Samsunspor'un, Samsun'un en büyük markası olduğuna dikkat çeken Gümüş, "1965 yılından bu yana Türkiye'nin simge kulüplerinden biri olan Samsunsporumuz yeni sezonda yeni stadı ve büyük taraftarıyla her türlü başarıyı hak ediyor. Bu sezon o sezon sloganıyla başlatılan şampiyonluk öykülerimize bir yenisini daha eklemek istiyoruz." diye konuştu.

Samsunspor'un süper lige çıkmasının şehir de büyük bir sinerji yaratacağını, bundan da Samsun'un kazançlı çıkacağını sözlerine ekleyen Gümüş "Samsun son dönem de özellikle Başkan Yılmaz'ın ortaya koyduğu vizyon ve hizmetlerle önemli bir mesafe aldı. Samsunsporumuzun da süper lige çıkmasıyla şehrin çıtası daha da yükselecektir. Burada hepimize büyük görevler düşmektedir. Bu anlamda Samsunspor yönetim kurulumuza, teknik heyetimize ve futbolcu kardeşlerimize yeni sezonda başarılar dilerken, "hep destek tam destek" le yüreğimizi koyarak takımımıza sahip çıkmaya davet ediyorum" şeklinde konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İşte partilerin milletvekili aday listeleri
İşte partilerin milletvekili aday listeleri
Dolar ve Euro'da son durum
Dolar ve Euro'da son durum