Advert
Advert

Güvenilir Jeton ve Paykasa Satın Al

Hayatımızın her alanında bazı girişimlerde bulunarak bir şekilde para biriktirmek ya da tasarruf etmek için çaba göstermişizdir

Güvenilir Jeton ve Paykasa Satın Al
Advert

Hayatımızın her alanında bazı girişimlerde bulunarak bir şekilde para biriktirmek ya da tasarruf etmek için çaba göstermişizdir. Ama toplum olarak tüketmeyi çok sevdiğimiz için ne kadar da dikkat etmeye çalışsak harcamalarımızı bazen abartabiliyoruz. Özellikle de bu harcamaları kredi kartıyla yapıyorsak işte bu noktada risk altındayız demektir. Sanal ortamlarda yapılan harcamalarda kullanılan kredi kartlarına alternatif olarak bir online ödeme sistemi geliştirildi. Bu sistemin adı jeton kart.

 

Bu sistem sayesinde size istediğiniz yerde, ınternet ortamında harcama yapabileceğiniz bir hizmet sunuyoruz. Cebinizdeki para kadar harcama yapabileceğiniz ve her zaman kendinizi kontrol altında tutabileceğiniz bir sistemdir jeton kart. Üstelik bu sisteme dahil olmanız da çok kolay. Tek yapmanız gereken ınternetten yasal olduğuna emin olduğunuz bir jeton kart bayii bulmak. Peki yasal olduğunu nasıl anlayacaksınız? Onu da hemen anlatalım. İrtibata geçtiğiniz jeton bayii yetkilileri size bir hesap numarası verir. Bu hesap numarasının şahıs adına değil, şirket adına olması yasal bir mecburiyettir. Size verdikleri hesap numarası şirket adınaysa yasal jeton bayii olduğuna emin olabilirsiniz. Ama eğer şahıs bilgileri içeriyorsa bir dolandırıcı ile karşı karşıya olabilirsiniz.

 Paykasa Kart İle Avantajlı Alışverişler

Bu sistem sayesinde hesabınızdaki para kadar alışveriş yapabiliyorsunuz. Yani kredi kartına güvenerek harcamalarınızı abartmak yerine, cebinizdeki para kadar harcıyorsunuz. Böylece hem kendinizi daha güvenli hissediyorsunuz hem de bütçenizi yormamış oluyorsunuz. Ayrıca paykasa için geliştirilmiş bu sisteme yatırdığınız parayı son kuruşuna kadar kullanmak zorunda da değilsiniz. Dilediğiniz zaman hesabınızdaki parayı paykasa satın al yöntemi ile bozdurarak geri alabilirsiniz. Bozdurmaktan kastımız, paykasa hesabınıza yatırdığınız paralar euro üzerinden hesaplanır. Çünkü paykasaın para birimi budur. Bozdururken de yine euro kuruna göre bozulacağından yatırdığınız para ile geri aldığınız para aynı olmayacaktır.

Paranın yeni şekli olan paykasa dünyada oldukça yaygın kullanılan bir sistemdir. Online ödemeli sistemlere alternatif olarak geliştirilmiş bu sistem tamamen kullanıcılarının güvenliğini ve bütçesini gözeterek tasarlanmıştır. Elinize fiziki bir kart gönderilmemesinin sebebi de budur. Çünkü elinizde kredi kartı gibi bir kartınız olursa her zaman risk grubundasınız demektir. Çalınma ve kaybolma gibi ihtimaller hep vardır. Size gönderilen tek kullanımlık 19 haneli şifreniz sayesinde özel bilgilerinizi 3. şahıslarla paylaşmak durumunda kalmazsınız.

Paykasa bozdurma hakkında detaylı bilgi için: http://paykasasatinal.net/paykasa-bozdurma/ adresine giriş yapabilirsiniz.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hakkari'de hain saldırı: 2 şehit, 1 yaralı
Hakkari'de hain saldırı: 2 şehit, 1 yaralı
Fikri Işık: Bu çağda devlet fabrika yapmaz, yaptırır
Fikri Işık: Bu çağda devlet fabrika yapmaz, yaptırır