Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

Advert

GÜZELLİK UZMANI ÇİĞDEM PİLAN: HER KADIN GÜZELDİR

Çiğdem Pilan Cilt Bakım ve Lazer Epilasyon Merkezi Sahibi Çiğdem Pilan, Samsun'da teknolojinin en yeni ürünleriyle hizmet verdiklerini belirterek;'Bizim işimiz her kadının güzelliğini ortaya çıkarmaktır' dedi.

GÜZELLİK UZMANI ÇİĞDEM PİLAN: HER KADIN GÜZELDİR
Advert

CİDDİ BİR EĞİTİM GEREKLİ

Samsun'da 6 ay önce İstiklal Caddesi'nde hizmet vermeye başlayan Çiğdem Pilan Cilt Bakım ve Lazer Epilasyon Merkezi Sahibi ve Güzellik Uzmanı Çiğdem Pilan, son teknolojinin en yeni ürünleriyle çalıştıklarını, merkezlerinde kendi alanlarında isim yapmış bir ekiple Samsun'a hizmet ettiklerini söyledi. Kendisinin Türkiye'nin önemli isimlerinden eğitim aldığını belirten Pilan;'Çok ciddi ve hassas bir görev ifa ediyoruz. Bu işin eğitimini almadan 'Ben güzellik uzmanıyım' demek yeterli değil. Önce eğitim sonra yetenek çok gerek' dedi.  

ÜRÜN KULLANIMI ÖNEMLİDİR
Kullanılan ürünlerin de kaliteli ve marka isimler olmasının önemine işaret eden Pilan; 'Örneğin biz kabin ürünü olarak tercihimiz sektör lideri olan dermokozmetik markası mesoestetik kullanıyoruz. Mesoestetic kabin ürünleri ile cilt temizliği, Aquapeel medikal cilt bakım cihazı ile tedavi odaklı derinlemesine temizleme, thalion plastik maske ile sıkılaşma ve ışıltı. Sudan gelen güzellik. Bunlar dünyanın en önemli merkezlerinin kullanmış olduğu ürünler. Bizler de müşterilerimize bu markalarla hizmet veriyoruz.' dedi.

FARKLI OLDUĞUMUZU DÜŞÜNÜYORUZ
Cilt bakımında çok farklı bir yer de olduklarını belirten Pilan;'Farkımız nedir? Öncelikle 4 seanslık aquapeel medikal cilt bakım cihazımız ile yoğun temizleme programı yapıyoruz. Cildiniz 4 seans sonunda siyah nokta, yağ bezesi ve aknelerden % 90 oranında arınıyor. Cilt tonunuz açılıyor, gözenekler sıkılaşıyor. Lekeler de ise % 40 oranında tedavi gözlemleniyor. Sonrasında; cildin ihtiyacı olan devam bakımları belirleniyor. Bu aşamalardan geçtikten sonra merkezimiz de pürüzsüz bir cilde sahip oluyorsunuz' diye konuştu.

SAMSUNLULARI MERKEZİMİZE BEKLİYORUZ
Samsunluları güzellik merkezine beklediklerini ifade eden Pilan;'Hani millet olarak bir söz kullanırız. 'Çirkin kadın yoktur, bakımsız kadın vardır' diye. Ben bu işin içinde olan bir bayan olarak bu görüşe katılıyorum. Her kadın güzeldir ama kadınlarımız mevcut güzelliklerini bakımlarla ve kullanacakları doğru ürünlerle sabitlemelidir . Bizim işimiz onları hem sağlıklı bir şekilde güzelleştirmek hem de pürüzsüz bir cilde kavuşturmaktır. Merkezimize gelerek tecrübelerimizden ve hizmetlerimizden yararlansınlar.' diyerek sözlerini tamamladı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
PKK'ya ağır darbe: 14 terörist öldürüldü
PKK'ya ağır darbe: 14 terörist öldürüldü
Binlerce vatandaşı ilgilendiriyor! Artık bankalar da sorumlu olacak
Binlerce vatandaşı ilgilendiriyor! Artık bankalar da sorumlu olacak