Advert

HADEF Üyesi Dernekler İftarda bir araya geldi

Mübarek Ramazan ayını yaşadığımız şu günlerde, Havzalı hemşeri dernekleri düzenledikleri iftar programlarıyla kaynaşmayı artıyor. Havza Dernek temsilcileri Havza Dernekler Federasyonu (HADEF) de organize ettiği iftar programında bir araya geldi.

HADEF Üyesi Dernekler İftarda bir araya geldi

Küçükçekmece Belediyesi Soğuksu Tesislerinde düzenlenen iftar programına, HADEF Yönetim kurulu üyeleri, HADEF’in çalışmalarında emeği geçenler katıldı.
Havzalılar, Küçükçekmece Gölü manzarasında iftarlarını açtılar. Birbirleriyle sohbet ederek güzel bir Ramazan akşamı geçirdiler.
HADEF Başkanı Enver Şahin bu tür etkinliklerin birlik ve beraberliği pekiştirdiğini belirterek; “Amacımız Havza. Havza için bir araya geldik ve Havza için çalışmaya devam ediyoruz. Başta Küçükçekmece Belediye Başkanımız Temel Karadeniz olmak üzere tüm katılımcılara teşekkür ediyorum.” Dedi.
HADEF Kurucu Başkanı ve İSGİYAD Genel Başkanı Fikret Bıyık ise Havzalıların birlik ve beraberliğini sağlamak için kurdukları federasyonun geldiği noktadan mutlu olduğunu belirterek; “Allah birlik beraberliğimizi bozmasın.” Dedi.
Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz’de Küçükçekmece’de çok sayıda Havzalı yaşadığını belirterek; “İlçemizde bir mahallemizin muhtarı Havzalı, aynı zamanda havza belediyesi ile kardeş şehiriz. Bu kardeşliğinin oluşmasında en büyük pay HADEF’in. Kendilerine yapmış oldukları çalışmalarda başarılar diliyor, bu vesile ile Samsunlu ve Havzalı hemşerilerimizin bayramlarını kutluyorum.” Dedi.
İftar yemeğimize katılan Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz, Başkan Yardımcısı Mehmet Kaplan, Kağıthane Belediye Meclisi Başkan Vekili ve Ak Parti İl kadın Kolları Başkan Yardımcısı Meryem Tekbıyık, İBB Satın Alma Daire Başkanı Feridun Tekbıyık, Küçükçekmece Belediye Meclisi Üyesi Erol Demir,Mehmet Akif Mahallesi Muhtarı Fatih Özçelik, İSGİYAD Genel Başkanı Fikret Bıyık, Dernek Başkanları ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vatandaş sosyal medyadan yazıyor, Başkan Yılmaz anında cevaplıyor
Vatandaş sosyal medyadan yazıyor, Başkan Yılmaz anında cevaplıyor
FETÖ propagandasından tutuklandı
FETÖ propagandasından tutuklandı