Havza’dan Vali Kaymak'a ziyaret

Havza Kaymakam Vekili Cengiz Nayman’ın başkanlığındaki heyet Samsun Valisi Osman Kaymak'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Havza’dan Vali Kaymak'a ziyaret

Havza Kaymakam Vekili Cengiz Nayman, Belediye Başkanı Murat İkiz, Ak Parti İlçe Başkanı Sebahattin Özdemir, CHP İlçe Başkanı Ertaş Çoban, MHP İlçe Başkanı Uğur Yıldırım, Havza Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Çavdar, Havza Ziraat Odası Başkanı Coşkun Genç ve Havza TSO Başkanı Erkan Acar  ile birlikte Valiler kararnamesi ile ataması gerçekleştirilen Samsun Valisi Osman Kaymak’ı makamında ziyaret etti. 
Ziyaretinde Vali Osman Kaymak’a yeni görevinde başarılar dileyen Havza Kaymakam Vekili Cengiz Nayman ve Havza Belediye Başkanı Murat İkiz ile beraberindekiler Havza hakkında genel bilgiler verdiler.
Havza Kaymakam Vekili Cengiz Nayman “Sayın Valimiz Osman Kaymak beye Havza ve Havzalılar adıma hoş geldiniz diyorum” diye konuştu.
Havza ilçesi ve belediye hizmetleri hakkında bilgi veren Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, “İlçemiz termal, tarih ve yeşil buluştuğu bir ilçe. İnşallah Sayın Valimizin de destekleri ile Havzamıza daha iyi hizmetleri birlikte yapacağız. ” dedi.
Vali Kaymak daha sonra siyasi parti temsilcileri ve stk temsilcilerinde çeşitli bilgiler aldı.
Samsun Valisi Kaymak ziyaretten dolayı duymuş olduğu memnuniyeti dile getirdi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Irak'ın kuzeyinde çatışma: 2 şehit, 2 yaralı
Irak'ın kuzeyinde çatışma: 2 şehit, 2 yaralı
Muharrem İnce'den liste yorumu
Muharrem İnce'den liste yorumu