Advert

Hayatta Kal dizisinin çekimleri Samsun'da sürüyor

SAMSUNLU genç yönetmen Fuat Yılmaz'ın senaryosunu yazdığı ve yönettiği Hayatta Kal adlı dizisinin çekimleri, Samsun'un çeşitli semtlerinde bütün hızıyla devam ediyor. Silahlı çatışmalar başta olmak üzere aksiyon sahneleri ise gerçeği aratmıyor.

Hayatta Kal dizisinin çekimleri Samsun'da sürüyor

1 sezon 5 bölüm olarak çekmeyi planladığı dizi film ile ilgili açıklamalarda bulunan Fuat Yılmaz, "Sokaklarımızı işgal eden uyuşturucu belasını, bu belayı bulaşanları anlatarak aslında ailelerin bu illete karşı bilinçlenmeyi hedefliyoruz. 1'inci sezonun 1'inci bölümünü memleketim Samsun'un bir çok noktasında çekmeyi sürdürüyoruz" dedi.

Aksiyon sahnelerini özellikle eski sanayi sitesi ve Atakum İlçesi sahillerinde çektiklerini belirten genç yönetmen, "Figüranlarla birlikte 400 kişi dizi çekimlerimizde yer aldı, almaya da devam ediyor. İçeride dizisinin 'minik'i Seyithan Özdemir haricinde tüm oyuncularımız Samsunlu" diye konuştu.

EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ İLE İŞBİRLİĞİ

Yönetmen Yılmaz, son olarak, "Emniyet Müdürlüğümüz ile işbirliği içerisinde çekimlerimizi sürdürüyoruz. Emniyet Müdürlüğümüz gerçekten bize büyük destek veriyor, kolaylık sağlıyor. Onlara ve sponsorumuz Liv Hospital Samsun Hastanesi'ne teşekkür ediyoruz" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Binlerce kişi nüfus müdürlüklerine akın etti
Binlerce kişi nüfus müdürlüklerine akın etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan AVM kiralarıyla ilgili açıklama
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan AVM kiralarıyla ilgili açıklama