Reklamı Geç
Advert
Advert

Advert

Hedeflerimizi büyük tutmalıyız

​Canik Belediye Başkanı Osman Genç, "10 Kasım tarihini bir matem günü olarak kabul etmek yerine, O'nun hedeflerine daha sıkı bağlanmak için bir fırsat olarak görmeliyiz. Bizlere düşen görev, yüzümüzü geleceğe dönmek, ufkumuzu geniş, hedeflerimizi büyük tutmaktır" dedi.

Hedeflerimizi büyük tutmalıyız
Advert

Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün ölümünün 79. yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Canik Belediye Başkanı Osman Genç, "Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu, büyük komutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün aramızdan ayrılışının 79. yıldönümünde O'nu saygı ve minnetle anıyoruz. Bizler Atatürk’ün bizlere gösterdiği istikamet doğrultusunda Cumhuriyetimizin kuruluş ilkelerine, fikir ve idealleri doğrultusunda Cumhuriyetimizin temel değerlerini koruyarak, ülkemizi hak ettiği muasır medeniyetler seviyesine çıkarma gayretindeyiz" dedi.

'YÜZÜMÜZÜ GELECEĞE DÖNMELİYİZ'

Mesajında, 10 Kasım tarihini bir matem günü değil, Atatürk'ün hedeflerine daha sıkı bağlanma günü olarak kabul edilmesi gerektiğini dile getiren Başkan Genç, şunları söyledi: "Mustafa Kemal Atatürk'ün yolundan giden bizlere düşen görev yüzümüzü geleceğe dönmek, ufkumuzu geniş, hedeflerimizi büyük tutmaktır. O'nun gösterdiği muasır medeniyet seviyesine gelmek için azimle çalışmaya devam edeceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle vefatının 79. yıl dönümünde Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü ve dava arkadaşlarını, vatanı uğruna canlarını feda etmiş şehitlerimizi, gazilerimizi şükranla, minnetle ve saygıyla anıyorum.''

Advert

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak tarih verdi: Ekim ve Kasım ayında...
Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak tarih verdi: Ekim ve Kasım ayında...
FETÖ şüphelisi tarihçi Talha Uğurluel tutuklandı
FETÖ şüphelisi tarihçi Talha Uğurluel tutuklandı